Ekcan oto hakkında

coachoftheyear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 15 gün önce buradan yeni opel astra alıyorum diye paylaşımda bulunmuştum, arabamı alacağım günü sabırsızlıkla bekliyordum.Ancak bu bayinin işgüzarlığı yüzünden malesef aracı alamadım , kısmetse 2011 veya 2012 sini alacam.Verdikleri ödeme planı ile bankadaki ödeme planı arasında uçurum denebilecek kadar fiyat farkı çıktı ve kalkıp biz bir hata yapmışız diyerek konuyu kapatmaya çalıştılar.Bende ödeme planı değiştiği için aracı alamadım.Ayrıca kapora olarak verdiğim meblayı da tam 15 gün zar zor ödediler.Bu yüzden buradan ne araç alın nede diyaloğa girin.37 km uzakta Sakarya da ki servise gideceğimi bile şimdiden planladım.Malesef müşteri memnuniyeti unutulmuş.Saygılar herkese

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ekcan oto hakkında

biraz açarmısınız konuyu garanti ile anlaşmalı idi orası sanırım faiz oranınız nedir ve vade nedir? oluşan fark nedir?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşke benim ekcan ile yazdıklarımı görseydiniz.Kendileri hem işgüzar hem ilgisizdir.O kadar işgüzardır ki 60km ötede 54e satılan aracı 57e satarlar söylediğinizde ise onlar eskidir yok şöyledir böyledir derler.Sırf bu yüzden ekcanın servisini dahi tercih etmedim sakaryaya gittim ekin otoya

coachoftheyear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
biraz açarmısınız konuyu garanti ile anlaşmalı idi orası sanırım faiz oranınız nedir ve vade nedir? oluşan fark nedir?

Bana aylık ödeme planı verdiğinde 700 civarıyken garanti bankası onun tüzel kişilk ödeme planı olduğunu söyledi.800 küsür çıkınca aylık malum 48 ayda iyi rakama tekabül ediyor.Zaten borç harç düşük kredi çekmek için uğraşınca baya bir sıkıntıya soktu beni.Fazi oranı sanırım 1,18 di ama banka 1,23 falan dedi.

coachoftheyear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Keşke benim ekcan ile yazdıklarımı görseydiniz.Kendileri hem işgüzar hem ilgisizdir.O kadar işgüzardır ki 60km ötede 54e satılan aracı 57e satarlar söylediğinizde ise onlar eskidir yok şöyledir böyledir derler.Sırf bu yüzden ekcanın servisini dahi tercih etmedim sakaryaya gittim ekin otoya

Aynen bende Ekine gidecem.Yanlarına bile uğramam.Adapazarındaki arkadaşlarımda bir de çay içerim ama içim rahat olur.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben ekine gittim 15bin bakımına gerçekten çok memnun kaldım 100 lira daha ucuza yapıp çok ilgilendiler hatta konuda açtım tavsiye ederim.Maalesef tek el olduğu için ekcan kocaelidekileri iyi öpüyor...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ExxonValdez link' Alıntı:
Bana aylık ödeme planı verdiğinde 700 civarıyken garanti bankası onun tüzel kişilk ödeme planı olduğunu söyledi.800 küsür çıkınca aylık malum 48 ayda iyi rakama tekabül ediyor.Zaten borç harç düşük kredi çekmek için uğraşınca baya bir sıkıntıya soktu beni.Fazi oranı sanırım 1,18 di ama banka 1,23 falan dedi.
geçen yıl 0.79 ciarıydı faziler artmış epeyce . Bence ilk aşamada eksik bilgi olmuş ekcanı savunmuyorum bende çok sevmiyorum orayı... he bu arada aynen ilgisizlik konusu su götürmez gerçeği oranın garantim bittiği gibi bir daha gitmeyi düşünmüyorum benimde 15 bin bakımı konusunda yazdıklarıma bakabilirsiniz...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

30 bin için ekini tercih edin gerçekten çok daha kaliteli.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
30 bin için ekini tercih edin gerçekten çok daha kaliteli.
greatt kesinlikle dikkate alacağım fakat şu karter korumam geldi servisin bakımla beraber szie indirimle 200 e olur dediği opelgmden kargo dahil 67 ye aldığım koruma..... taktıracak yer lazım arabayla sanayiye girmedim hiç servise gitsem söverler :D camı söküp taktırınca eminimki arkamdan sağlam döşediler..

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D Karteri götürün sanayiye opel logosu olan herhangi bir yer takar hiç sorun olmaz.Outletin ordakine gidin orası daha büyük :)