Egzoz Hoşuma Gitti

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Selam millet,

Geçenlerle eski çalıştığım dükkana gittim bir kaç yazılımsal işler vardı onları halletmeye. İş bitti çay sohbet derken esti kafama getirdim arabayı egzozcuya... Seçtim tak müdür dedim çıktım döndüm dükkana :) Sonuç aşağıdaki gibi... Benim hoşuma gitti açıkçası. Sizce ????

20140802_151506.jpg

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Şimdi prenses daha güzel olmuş. Yanlız konu başlığını görünce düz boru bağladını düşündüm :D

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah orjinal gibi duruyor :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
1fb5cde088f4fb84979f03d018d54937.jpg
beyler benim egzoz fabrika çıkışlı böyle ama ben üsteki bebeğin difüzöründen istiyorum ustam sen arka difüzörü kendinmi taktirdin yoksa varmiydi?

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Difizorun siyah kısmı kaplama sanırım. Aynı uygulamayı bende yaptırdım. Kesinlikle harika duruyor :). Bu arada egzoz da guzel olmus ama hafif ufak gibi :)

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
difüzörü ben yaptım yaw :) siyah karbonfiber kaplama ile kapladım gayet şık duruyor. egzoz da gelince on numara oldu :) Mehmet Can araba zaten ufak tip bi araba çok byüğü de abez kaçardı yaw :)

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinden geliyor demekki masallah baya guzel olmus difizor :) .egzoz sadece 1 tık daha buyuk olabilir. Yeni corsalardakiden veya ondan 1 tık küçük mesela :) . Soba borusu gibi bisey olmaz zaten bende sevmiyorum onları :))

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Ben sadece orda tatli bir metalluk görünsün istedim. Zaten 1 tık büyüğü koysaydim tampona buluyordu. Egzozcu susturucudan sonraki kivrimi kesti susturucuyu 1-2 cm aşağı alip oyle bagladi. Tamponla arasinda 1 cm kadar bosluk var ve tampondaki egzoz bosluguna tam uyum gösterdi. :)