Egzoz da zamanla meydana gelen is.

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selamlar. Böyle bir siteye üye olmaktan dolayı inanın çok mutluyum. Sürekli sitedeyim ve her geçen gün birşeyler öğreniyorum. Sitenin kurulmasında emeği geçen herkese tşk ederim. Soruma gelince. 2011 model 58.000 km 1.4T sport aracım var. Aracımda krom egzoz var ve zamanla egzoz ucunda siyah renkte is meydana geliyor. Zaman siliyorum ancak tekrar oluşuyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba. Aracıma yakıtı devamlı aynı yerden alıyorum. İlçede yaşıyorum ve en güvelirim olarak ALpet var oradan 95 oktan alıyorum. Şimdiden tşk ederim.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Egzoz da zamanla meydana gelen is.

Isı ve kirli yakıttan çıkan kirli atık bunun önlemi olacağını sanmıyorum silmeye devam etmekten başka çare yok ama belki shell opet gibi yerlerden alırsanız yakıtı daha az kirlenebilir yakıt içindeki bileşenlerle alakalı daha çok

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Merhaba,

Egzos uçlarının islenmesi normal olmakla birlikte adRe J'nin de dediği gibi Shell veya OPET'ten alırsanız belki biraz daha az olur.

İyi günler.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben sürekli opetten alırım ama nafile.. Allahtan kaliteli krom yoksa bir süre sonra sararma yapardı.. Silmeye devam :)

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cevaplar için tşk ederim. Genelde olan bir sorun sanırım. Burada arkadaşlarımda jettası olan var onlarda da dikkat ediyorumda onlarda da var. Neyse ciddi bir sorun olmaması sevindirici. thnxx

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emrah28 link' Alıntı:
cevaplar için tşk ederim. Genelde olan bir sorun sanırım. Burada arkadaşlarımda jettası olan var onlarda da dikkat ediyorumda onlarda da var. Neyse ciddi bir sorun olmaması sevindirici. thnxx
Biz teşekkür ederiz :D Sıradan bir durum yakıtlar kirli zaten bu konuda yapacak birşey yok malesef şöyle düşünün kirlenecek krom egzos ucu var en azından aracınızın :) Bende oda yok :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Biz teşekkür ederiz :D Sıradan bir durum yakıtlar kirli zaten bu konuda yapacak birşey yok malesef şöyle düşünün kirlenecek krom egzos ucu var en azından aracınızın :) Bende oda yok :D
aynen :D

karaca_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dancee dancee dancee dancee