Egzost Emisyon Ölçümü

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzost emisyon ölçümü için fellik fellik aranırken seyyar araçların miladının doldurduğunu öğrendim. Yetkili servislere giderek yaptırıyoruz artık. Ankara için konya yolunun sağı ve solundaki servislerden Renault Pegouet (Konya istikametinde) ve Ankara istikametinde ise tam Çetinemeç Bulvarı nın yine Konya yolu ile kesiştiği nokta Bp benzinliğinin yanındaki Honda servisi öneririm. Ücret genel olarak sabit ve 19 YTL olmuş.

Tabi bütün bunlar bir yana yaptıramadım :) saat 6 dan sonra çoğu, saat 7 den sonra ise Honda servisi kapanıyor aklınızda olsun.. Hele ki kaç senedir kimsenin durupta gaz emisyonuna bakmamasını düşününce daha bir üşeniyor insan.. Yazıyı geç gittiğim için işlemi yapamayan ustanın lafı ile bitiriyorum;

" Yauuv benim araba nerdeyse sadece kara duman atıyor 3 seneden beri kimsede durdurmadı şu pul için.."

Son düzenleme:

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mart ayında yaptırmıştım eskişehir yolundaki reis oto'da. ben de 19 lira ödemiştim. sıra da yoktu, 1 araba vardı öğle tatili bitimindeydi. adamın gelmesini bekledim. öndeki arabaya baktı. 5 dakka sürdü. sonra ben yaptırdım gittim.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyelim polis amca baktı " nerde nen senin egzost pulu?" dedi.. n.ş.a da cezası ne bilen var mı ?

ps: "abi ben zaten şuan oraya gidiyorum" falan gibilerinden bir konuşmaya girmeden önce diyorum.

barutcimen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu egzos pulu kalktı diye biliyodum noldu yaw 4 senedir yaptırmıyorum ben...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw eğer yer arıosan egsoz emisyonu ölçtürecek sana yıldız sanayi sitesinde bi yer söleyim hemde detaylı anlatım :D yıh yıh..

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw eğer yer arıosan egsoz emisyonu ölçtürecek sana yıldız sanayi sitesinde bi yer söleyim hemde detaylı anlatım :D yıh yıh..

ayı postunu giyip ben geldim diye bir dalayım oraya sizede handy-cam veririm adamların suratları çekersiniz artık:)

özellikle pazarlık esnasında işe yarayacağını düşünüyorum hatta emisyonu orada yaptırdım diye 2-3 çıkma da verirler artık promosyon adı altında..

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla atacaklar bizi forumdan bak :)

o zaman biz seni çekeriz serkanla .. yalnız bizimde kurt zürafa falan postuyla seni çekmemiz lazım ki adamlar orada önce paçadan salmaya başlayıp sonra dükkanı bize bıraksın..

ahuhuh..