egzost delik olunca araç fazla yakar mı?

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basitçe egzost biyerlerden kurtulunca da gazdan ayağı çekince bi zırıltı gelir ama horrrr etmez daha ziyade tırrrrt gibi bi ses olur

ben hoorrrr diye yazdım ama bu sesin tarifi zor tabi. hırrr diye geliyor da danebilir. camı kapayınca ses içeriye gelmiyor ama cam açıkken farkediliyor ve ses her zaman çıkmıyor. bazen ayağımı gazdan çekince geliyor. inşallah pahalıya patlamaz valla yaa. korktum şimdi.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzost yakıtı arttırı bence çünkü gerekli sıkıştırma yok o yüzden perfomans düşüklüğü olur:)

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşük devirlerde performans düşüklüğü var biraz. araba atik degil. baskı balata yeni degişti

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
eksoz spiralide olabilir..içerden dökülür ve parçacıklar tırıldar..Spirale bikaç tokat atıp içinden ses geliyormu diye kontrol etmek lazım...

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar egzostun arka susturucusunun üst kısmında yani kaportayla egzost arasında kalan kısımda el girecek kadar bir çürüme hasıl olmuş durumda idi. Serviste bu kısmı yenisi ile değiştirme işlemini dün gerçekleştirdim. Aracımın egzost kısmından gelen "rorrr" diye ses kesilmiş bulunmakta. Bu işlem için 130 ytl ücret ödedim.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. :)

ertug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba. benim arabam astra 1,6 g.serviste arka susturucu yıpranmış değiştirirseniz iyi olur dediler.ama arabada hiç ses gelmiyor.biraz daha kullansam problem olur mu? teşekkürler.