Egsozdan ÇIKAN BEYAZ açık kahve duman

Navaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Araban 99 model astra GL CLASSIC 2 hafta oldu araca BRC taktırdım herşey normal. Geçenlerde aracı arkadaşa verdim bende arkadan takip ettim denemek için gazı köklediğinde egsozdan kısa bi süre beyaz, açık kahve bi duman atıyor. Bide sanırım yağ eksiltme sorunumuzda var gibi.

Yardımcı olursanız memnun olurum.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nası yani bi problem yokmudur diyosun.. aynı arabanın 2003 modeli var arkadaşımda o yapmıyo

havaların daha soguk oldugu o gunlerde bendede mevcutdu ,sankı arkadan baca tutuyor gıbıydı ama suan havaların ısınmasıyla beraber artık yok normaldır bence

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Nası yani bi problem yokmudur diyosun.. aynı arabanın 2003 modeli var arkadaşımda o yapmıyo

Beyaz dumandan kasıt buhar gibiyse normal, ama açık mavi duman tarzında ise o zaman motorun yağ yakmasından şüphelinebilir.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
Beyaz dumandan kasıt buhar gibiyse normal, ama açık mavi duman tarzında ise o zaman motorun yağ yakmasından şüphelinebilir.

Bende arabayı ilk aldım 2. gün baktım duman atıyor.Dedim eywah tongaya geldik hemen hışımla aldığım yere gittim adamla döwüşmeye neyseki paranın yarısını wermemiştim.Arabayı kontrol ettirmeye götürcem adam paraya ihtiyacım war bi sorun olursa arabayı aynı fiyata alacağım dedi.Bende inanıp werdim parayı neyseki bi sorun yoktu :good:

ankarakazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soguk havalarda beyaz buhar motor sogukken normaldir ama bildiğim kadarı ile ısınınca kesmesi gerekir.