Egr Valfi Nedir Fotosu Varmi

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabanın egr'si kapalı üste kapak var,yaptığım araştırmya göre bir ara opellerde egzos ile bir takım problemler yaşanmış dolayısı ile kapatma kararı alınmış.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Besim abi doğrudur ne desem yalan olur ancak renaultta 2003 de iptal edildi EGR ler egr var ama araçlarda iptal...saygılar...

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok,bizde de aynen...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğaya ve çevreye saygılı olmak adına en azından temizletin :)

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bi haber gözüme çarpı nette hatta bulabilirsem forum koyacam 2057 de araçlar çok değişecekmiş kirle çalışan araç:D yanlış hatırlamıyorsam sanırım... hatta aklıma gelmişken araştırayım belki bulurum haberi:D

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfi tam gaz olayında 3.900 devirde kapanıyo. cünki egr yi iptal etmeden önce tam 3900 devirde iken motorun sesi birden değişip bir kademe daha geriye yapıştırıyodu acık hava fiitresindeki sesten bariz belli oluyodu. iptalden sonra ise kalktı her devirde koltuğa yapışıgız dip gazda.

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vectra var.. 2000 motorlarda egr hiç arıza vermiyor dedi özel servis...hiç egr arızası gelmemiş .. 1.6 vectralar da oluyor mus.. küçük motorlarda yani...vectra ile ilgilendiğim için sadece bunu sormustum...

KURÇENLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vectra var.. 2000 motorlarda egr hiç arıza vermiyor dedi özel servis...hiç egr arızası gelmemiş .. 1.6 vectralar da oluyor mus.. küçük motorlarda yani...vectra ile ilgilendiğim için sadece bunu sormustum...
Astra CD sedan 2000 model benim aracımdada var mı bu valften (kusura bakmayın gerçektem motordan anlamam)
Acaba bu egr valfi yüzünden mi aracım çok hantal _?

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin açığı opelin motoru tamamen sensörlerle donatılmış. Bence bu sensörler bu arabayı çok hantal yapıyor.