Edition vites altı kırmızı led

cancum2606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Merhaba,
bende opel dünyasına yaklaşık 6 ay önce katıldım,
aracım astra j sedan edition  aracıma bu vites altı led uygulamasını İstanbulda nerede yaptırabilirim,
yardımcı olabilirmisiniz.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancum2606 link' Alıntı:
Merhaba,
bende opel dünyasına yaklaşık 6 ay önce katıldım,
aracım astra j sedan edition  aracıma bu vites altı led uygulamasını İstanbulda nerede yaptırabilirim,
yardımcı olabilirmisiniz.

Aramıza hoş geldiniz! İstanbul daki arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır. Keyifli forumlar

Murat ARSLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
onurdy'nin kapı içi led çalışmasını okuduktan sonra dedimki led için yer varmı orada delmemiz gerekecekmi diye bi bakayım dedim. eğilirken bükülürken birde şu vites altına bakayım led nereye konabilir. birde baktım çok cansız bir şekilde kırmızı bir ışık süzmesi var sonra baktım tekrar iyice eğildim şeffaf silikona benzer bir çerçeve görünüyor. dedim ben şu vitesi bi sökeyim çerçeveyi kaldırayım bi bakayım . youtube dan izlediğim linkini hatırlamadığım bir video vardı astra j gtc ön konsol sökme rusça, ordan hatırladığım kadarıyla söktüm led aynen duruyor elektrikçi bir arkadaşımda baktı inceledi ölçtü 12v geliyor dedi led var soketide var ama ters bağlanmış sonra soketi söktü içinde artı eksi kabloların yerini değiştirdi taktı şak yandı. aynı üst donanımlarda olduğu gibi çalışıyor yavaş yavaş kararak sönüyor farları, kapıları açınca yanıyor falan filan. foto çekmek hiça aklıma gelmedi inanın. yarın birde kapı kolu altlarına iyice bakacağım belki ordada ledler vardır ama soketleri takılı değildir  okkk zaten arka kapılara hoparlor taktırıkende herşeyi hazırdı tesisat çekiliydi birtek takması kalmışdı greatt

ben de söktüm şimdi soketi ama kabloları tam olarak bulamadım 12v direk geliyor kapı kapanınca gitmiyor .sizin değiştirdiğiniz kablolar hangisiydi hatırlıyormusunuz

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Murat ARSLAN link' Alıntı:
ben de söktüm şimdi soketi ama kabloları tam olarak bulamadım 12v direk geliyor kapı kapanınca gitmiyor .sizin değiştirdiğiniz kablolar hangisiydi hatırlıyormusunuz

Değişiyor.. Deneme yanılma yöntemiyle bulmuştuk biz kablo rengiyle değil..

Murat ARSLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki bu ledin çalışma şekli nasıl yani ne zaman yanıyo ne zaman sönüyor

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

peki bu ledin çalışma şekli nasıl yani ne zaman yanıyo ne zaman sönüyor
Çakmaklık girişine bağlandığı için kontağı açar açmaz devreye giriyor ve siz kontağı kapatınca kapanıyor.

Murat ARSLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Çakmaklık girişine bağlandığı için kontağı açar açmaz devreye giriyor ve siz kontağı kapatınca kapanıyor.

bir yazıda iç aydınlatma gibi yavaş yavaş kararıyor ve farları açınca yanıyor falan diye yazılmış bunun orijinali nasıl oluyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

bir yazıda iç aydınlatma gibi yavaş yavaş kararıyor ve farları açınca yanıyor falan diye yazılmış bunun orijinali nasıl oluyor.

Bildiğim kadarıyla orjinali, dediğiniz gibi yavaş yavaş kararıyor. Ama benim gibi makyajlı kasa edition sahiplerinin çoğunda altta hazır soketi yok, yapılabilir mi evet, ama uğraştırır :)

Murat ARSLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla orjinali, dediğiniz gibi yavaş yavaş kararıyor. Ama benim gibi makyajlı kasa edition sahiplerinin çoğunda altta hazır soketi yok, yapılabilir mi evet, ama uğraştırır :)

benimki 2013 hb otomatik sokete girişte led den gelen iki kablo var soketin diğer tarafında bir sürü kablo var biraz uğraştım ama tam çözemedim hangisi ne olduğunu