Edition vites altı kırmızı led

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

sallierim link' Alıntı:
3 elektrikçiye gittim 3 üde bu işten anlamıyor.bi tanesi hiç çalışmaz patlar dedi.adama dedim ki 12 volt soketten çıkıyor fark etmez patlar diyor.nasıl elektrikçi olmuşlar anlamıyorum.bende lehim makinesi yok.kabloları lehim yapmam gerekiyor.pazartesi oto elektrikçilere gidecem.sokete takmayı bilen bir oto elektrikçi bulmam lazım.hiçbiri nasıl takılacağını bilmiyor.

Genelde bu tip işlerle uğraşmıyorlar bende bir lehim yaptırmak için 3 elektrikci gezince neden kendim yapmıyorum diye 5 liraya bir lehim makinası alarak başladım.
Şimdi bir oto elektrikciye gideceksiniz. Adam daha önce bu arabayı görmemiş neyin nerde olduğunu bilmiyor. Mutlaka bir şekilde yapacaktır ama yapması için belki bir saat belki daha fazla zaman harcıyacak sonunda sizden isteyeceği para 20 lira bu yüzden pek yanaşmıyorlar. biraz el beceriniz varsa en iyisi kendinizin yapması

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ciltin link' Alıntı:
Genelde bu tip işlerle uğraşmıyorlar bende bir lehim yaptırmak için 3 elektrikci gezince neden kendim yapmıyorum diye 5 liraya bir lehim makinası alarak başladım.
Şimdi bir oto elektrikciye gideceksiniz. Adam daha önce bu arabayı görmemiş neyin nerde olduğunu bilmiyor. Mutlaka bir şekilde yapacaktır ama yapması için belki bir saat belki daha fazla zaman harcıyacak sonunda sizden isteyeceği para 20 lira bu yüzden pek yanaşmıyorlar. biraz el beceriniz varsa en iyisi kendinizin yapması
Abi el becerim yeterince var.Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde okuyorum.kendi yazılımını yazdığım ve yaptığım elektronik sistemler bile var :).Ama araç babamın aracı.Kendisi oto elektrikçiye yaptır diye tutturdu.Şanssızlık ya yaparken bir sigortası yansa konuşur konuşur durur :)
Merak ettiğim şey bu ledlerin kablolarının + ve - uclarını sokete nasıl takacam.yani bağlantısı nasıl olacak?kendim açıp göremediğim için soketi gözle inceleme fırsatı bulamadım.soketin mandalı mı var acaba?

buralara kabloyu soktuktan sonra kabloların içinde kalmasını nasıl sağlayacam?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Abi el becerim yeterince var.Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde okuyorum.kendi yazılımını yazdığım ve yaptığım elektronik sistemler bile var :).Ama araç babamın aracı.Kendisi oto elektrikçiye yaptır diye tutturdu.Şanssızlık ya yaparken bir sigortası yansa konuşur konuşur durur :)
Merak ettiğim şey bu ledlerin kablolarının + ve - uclarını sokete nasıl takacam.yani bağlantısı nasıl olacak?kendim açıp göremediğim için soketi gözle inceleme fırsatı bulamadım.soketin mandalı mı var acaba?

buralara kabloyu soktuktan sonra kabloların içinde kalmasını nasıl sağlayacam?
yanıtını bilen yok sanırım??

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
yanıtını bilen yok sanırım??
kablonun ucu tırnaklı metal. tırnakları kırmadan çıkarıp yeni yerine yerleştirince kolay kolay çıkmaz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
kablonun ucu tırnaklı metal. tırnakları kırmadan çıkarıp yeni yerine yerleştirince kolay kolay çıkmaz.
bugün gidip ledleri aldım.3 çipli olan kırmızı şerit led.hafta sonu yapmayı düşünüyorum.sokete takmakta sıkıntı çıkmazsa benim de vites altı kırmızı ledim olacak..

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bugün gidip ledleri aldım.3 çipli olan kırmızı şerit led.hafta sonu yapmayı düşünüyorum.sokete takmakta sıkıntı çıkmazsa benim de vites altı kırmızı ledim olacak..
orijinal ledleri mi aldınız?kaça mal oldu nerden temin edebiliriz?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
orijinal ledleri mi aldınız?kaça mal oldu nerden temin edebiliriz?
orjinal değil standart şerit led aldım ama 3 çipli olan tek değil.yani daha fazla ışık veriyor.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaslar mrb bende dun alsin aracimi 2013 astra 1.6 edition bu gun sanayide baya ugrastik actik baktik gercekten led var ama bizimkinin karsisinda 4 kablo yok iki kablo var arkadasin ucuncu sayfadaki renkli uclaein takildigi yerin karsisinda bende iki kablo var yani iki taraftada iki kablo var segistirsem bile karsi taraf bosa cikiyo karsilayacak kablo yok nasil yapabilirim acil yardim lutfen

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
arkadaslar mrb bende dun alsin aracimi 2013 astra 1.6 edition bu gun sanayide baya ugrastik actik baktik gercekten led var ama bizimkinin karsisinda 4 kablo yok iki kablo var arkadasin ucuncu sayfadaki renkli uclaein takildigi yerin karsisinda bende iki kablo var yani iki taraftada iki kablo var segistirsem bile karsi taraf bosa cikiyo karsilayacak kablo yok nasil yapabilirim acil yardim lutfen
bence sen ugraşma; abin yada baban varsa o gitsin sanayide bir elektrikçiye o halletsin bu işi..

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:

Aynı durum bendede vardı cakmaklıktan kablo cektık oldu yavas yanıp sonmuyor ama yınede tatmınkar bence olmamasından ııdır :)