Edition vites altı kırmızı led

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

sallierim link' Alıntı:
doğan abi kapıyı sökmeden baglamıstı sanırım

Evet benim iki kapininda sadece kollardaki kapaklar söküldü, kapıları sokmedik.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Evet benim iki kapininda sadece kollardaki kapaklar söküldü, kapıları sokmedik.
iki kapıda da cam kaldırma butonlarını mı kullandınız elektrik almak için, tam hatırlamıyorum ama forumda bir arkadaşımız yolcu tarafında cam kaldırma butonundan elektrik aldığında zayıf yanma söz konusu olmuştu. sizde iki taraf ta normal şiddette yanıyor mu?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

farukozkaplan link' Alıntı:
iki kapıda da cam kaldırma butonlarını mı kullandınız elektrik almak için, tam hatırlamıyorum ama forumda bir arkadaşımız yolcu tarafında cam kaldırma butonundan elektrik aldığında zayıf yanma söz konusu olmuştu. sizde iki taraf ta normal şiddette yanıyor mu?

Evet iki kapı içinde dediğiniz gibi cam açma düğmelerinden elektrik aldık, iki taraftaki ledlerin de yanma şiddeti aynı. Videosu şöyleydi.

Astra J Enjoy Plus Front Indoor Led Application

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
yüklediğin resimler süper sağolasın şimdi çok iyi açıklayacağım.
1. resimde büyük halka içine aldığım soketten bahsediyorum. bu soketi çıkaracaksınız biraz zor çıkıyor yanlarda kilitleri var küçük ince düz tornavida kullanın, kilitleri hafif kasnatarak soketi çıkarın. başka soket falan yok kafalar karışmasın. 12v elektrik bu soketten geliyor. bu soket üzerinde değişiklik yapacağız. soketi aayırdımız için ledide kasnağıyla birlikte çıkarabiliriz tamamiyle arabadan. 
vitessoket1.jpg

2.resimde ledi söktüğümüz için atolyede evde masada rahat çalışabiliriz. soketteki beyaz ve kırmızı kabloları görüyorsunuz. benim yaptığım beyaz ve kırmızı halkalarıda görüyorsunuz. beyaz kabloyu, beyaz halka içindeki yere; kırmızı kabloyuda kırmızı halka içine takacaksınız. karga burnuyla dikkatlice yapabilirsiniz. bahsettiğim yerler sizin soketlerde farklı yerlerde olabilir o nedenle ölçü altiyle artıyı eksiyi bulun. eliniz yatkın değilse bir elektrikçiye yaptırın.
vitessoket2.jpg

aslında bende işin kolayına kaçıp elektriği çakmaklıktan alabilirdim ama o zaman farlar sönünce hemen kapanıyo, ayrıca aracı çaılıştırnca gece gündüz sürekli yanıyor ve ben çakmak soketini ölçtüm kontaktan anahtarı çıkarıyorum hala çalışıyor kapıları kilitledim 1-2 dakika bekledim hala çalışıyor. içerden gelen sokete bağlarsanız kapanırken yavaş yavaş kararıyor. orjinali de böyle zaten.

çok yararlı bir paylaşım olmuş...teşekkürler.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rica ederim. modlardan konuyu üst konu yapmalrını rica etmiştim ancak yapılan uygulamayı çok da önemli bulmamışlar demek ki. unutulmamalıdır ki herkesin aracı sport veya cosmo değil. burda yapılan işlem işin servis 150 tlden az istemez. biz aracın işinde olupda aktive edilmemiş bir özelliği ortaya çıkardık.

kapı kollarınada led uygulamayı yaptım. led olarak bozuk optik mouse ledini kullandık. onun da fotoğraflarını paylaşacağım yakında.

mstfhnd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende konuyu ilk defa gördüm yarın nöbetten sonra bi bakayım merak ettim çok istiyordum vites altı ledini hali hazırda varsa yaparım artık :D

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
rica ederim. modlardan konuyu üst konu yapmalrını rica etmiştim ancak yapılan uygulamayı çok da önemli bulmamışlar demek ki. unutulmamalıdır ki herkesin aracı sport veya cosmo değil. burda yapılan işlem işin servis 150 tlden az istemez. biz aracın işinde olupda aktive edilmemiş bir özelliği ortaya çıkardık.

kapı kollarınada led uygulamayı yaptım. led olarak bozuk optik mouse ledini kullandık. onun da fotoğraflarını paylaşacağım yakında.

konu güzel,siz çalışmalarınıza devam edin takip ediyorum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

optik mouse ledini kullanmak çok akıllıca.tebrik ediyorum sizi fotoları bekliyoruz

mstfhnd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar isten gelince dayanamadim ve sokyum led var soketide cikarttim ama sokette sadece iki kablo var siyah ve beyaz onlarda direkt lede bagli sorun arti ve eksi tersliginden mi kaynaklaniyor acabaa?