Edirne de ÖZEL OPEL servis önerisi??

spider35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CORSA D 1.3 dizel aracımın 45 bin km bakımını yaptırmak istiyorum ama servis 550 lira fiyat çekti..Açıkçası çok geldi;
Özel servise sordum Ekip OTO orası da 350 gibi bi fiyat verdi ama %100 orjinal parça mı kullanır ondan emin olamadım;burada daha önce aracının bakımını-onarımını yaptıran oldu mu ne dersiniz?

Bİrde Edirne de Bosch car servist var aracımın bakımını oraya yaptırsam daha mı uygun fiyata olur?

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
CORSA D 1.3 dizel aracımın 45 bin km bakımını yaptırmak istiyorum ama servis 550 lira fiyat çekti..Açıkçası çok geldi;
Özel servise sordum Ekip OTO orası da 350 gibi bi fiyat verdi ama %100 orjinal parça mı kullanır ondan emin olamadım;burada daha önce aracının bakımını-onarımını yaptıran oldu mu ne dersiniz?

Bİrde Edirne de Bosch car servist var aracımın bakımını oraya yaptırsam daha mı uygun fiyata olur?

Size Edirne dışında yakın bir yer önerebilirim. Lüleburgaz eski sanayide Özkanlar Opel servisi ve Çakmak Opel servisi. İkisi de işlerinde usta ve güvenilir servistir. Ben şahsen hep burada yaptırırım. Orijinal GM parça kullanıyorlar.

Edirne Kale Opel nasıldır bilmiyorum ama Trakya'daki diğer yetkili Opel servisi olan İnan'a da bir sorun. Lüleburgaz İnan Opel bir parça değişimi için 300TL istemişti, diğer şube olan Çorlu İnan Opel'e aynı işi sordum 180 lira dedi. Aralarında fiyat farkı da oluyor.