ecotec x20xev li gsi cılar burayaaa.....!!!

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
bendede var arkadaslar ama daha boş hic bir sey yapmadım bakınıyorum ney ile baslayım diye düsünüyorum

Hoş geldin
amacımız bilgi edinmek bu sayfaya katılıp fikirlerini bizimle paylaşan arkadaslardan ilham alabilirsin... :)

keskinli_ali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orçun beni unutmuşsun :)))

bizim ecotec de yenilendi yeni gelişmeler var henüz bi rakibe karşı deneyemedim ama çok daha iyi ve dengeli bi araba olma yolunda ilerliyo

genie79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar. aranıza Ankara'dan katıldım.97 astra gsi sahibiyim. henüz orjinalliğini hiç bozmadım sayılır aracımın. kışlık 15 cms 384 ve yazlık 16 aez leri saymazsak yani:))
daha önce 97 vectra cdx sahibiydim. bu güzel aracımı da yeni aldım. bu araç hakkında bana bilmediğim konularda da yardımcı olursanız çok sevinirim. belki yeri burası değildir ancak şanzumanda farklı bir ses var.ustam arka bilyadan olabileceğini söyledi. ancak söktürmeden önce birşey öğrenmem lazım. x20xev motorda 97 model de hangi şanzuman tipi kullanılmaktadır? yani f20 mi yoksa f18 mi? bir de aracımın şanzumanının vectra a 2.0 ile aynı olduğunu söylüyorlar doğrumudur? parça sorunu yaşarmıyım? şimdiden ilginize ve bilginize teşekkürler:)))

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
levent hoşgeldin kazasız belasız inşallah.
ayrıca umarım bertone turbo alırsın
bildiğim kadarıyla x20xev yi de turboladığımızda c20ye göre daha iyi sonuç alınıyormuş

Öylemi oluyormuş ;) ??

Bu topic keyifli olacağa benziyor :)

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
orçun beni unutmuşsun :)))

bizim ecotec de yenilendi yeni gelişmeler var henüz bi rakibe karşı deneyemedim ama çok daha iyi ve dengeli bi araba olma yolunda ilerliyo
seni unuturmuyum ben alim
hoş geldin kazasız belasız inşallah birgün bu sayfaya katılan arkadaşlarla bir buluşma yaparız deneriz o zaman canavarları :) :) :)

naer8481

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar. aranıza Ankara'dan katıldım.97 astra gsi sahibiyim. henüz orjinalliğini hiç bozmadım sayılır aracımın. kışlık 15 cms 384 ve yazlık 16 aez leri saymazsak yani:))
daha önce 97 vectra cdx sahibiydim. bu güzel aracımı da yeni aldım. bu araç hakkında bana bilmediğim konularda da yardımcı olursanız çok sevinirim. belki yeri burası değildir ancak şanzumanda farklı bir ses var.ustam arka bilyadan olabileceğini söyledi. ancak söktürmeden önce birşey öğrenmem lazım. x20xev motorda 97 model de hangi şanzuman tipi kullanılmaktadır? yani f20 mi yoksa f18 mi? bir de aracımın şanzumanının vectra a 2.0 ile aynı olduğunu söylüyorlar doğrumudur? parça sorunu yaşarmıyım? şimdiden ilginize ve bilginize teşekkürler:)))
öncelikle hoşgeldin
parça sıkıntısı çekmezsin. bizim araçlarda f18 var diye biliyorum
ama f28 getrag fena olmaz :)

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gırmedım ortalık canlanmışş :)) hoşgeldiniz arkadaşlar..bu arada erhan abi arabayı bıraktım benım ustaya..amörtisçrleri beğendi,bakalım aksama tur atınca bende beğencemmı :)