Ecotec motor kapağı

muratti42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Bugün 2005 model Vectra C aldım. Ama Ecotec yazan plastik motor kapağı sallanıyor. Yenisi netten araştırdım bulamadım. Bildiniz varsa kargo ile alabilirim. Teşekkürler.

akdag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Bugün 2005 model Vectra C aldım. Ama Ecotec yazan plastik motor kapağı sallanıyor. Yenisi netten araştırdım bulamadım. Bildiniz varsa kargo ile alabilirim. Teşekkürler.
Öncelikle hayırlı olsun,inşaallah kazasız belasız kullanmak nasip olur. Sakıncası yoksa kaça aldınız, araba hakkında ilk izlenimler nasıl, ben de b kasayı satıp c kasaya terfi etmeyi düşünüyorum ama nedense çevremdekiler 2000 motordan sonra çok hantal gelecek diye gözümü korkutuyorlar.
Bu arada aradığınız parçayı özel servislerde rahatlıkla bulabileceğinizi düşünüyorum.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun arabanız müzik sistemi CDC40 Opera ise tadından yenmez o araba, AFL si bile vardır... Ecotec kapağı ise 150 160 lira civarı, sanki biraz tuzlu gibi...

@akdağ
Hocam kullananlar pek de geberik arabalar olmadığını söylüyor 1.6 motorun. Ben Vectra B nin 1.6 motorlusunu kullandım, hiç de anlatıldığı gibi hantal değil. Sadece 2.0 motor düşük devirde de canlı iken 1.6 biraz devirli kullanıma ihtiyaç duyuyor, gerektiğinde yüksek devire çıkarak arabaya atiklik kazandırabiliyorsunuz, ama genel olarak hem boyutundan hem de motor hacminden ötürü sakin karakterli arabalardır Vectra C 1.6 lar.

Son düzenleme:

derbeder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akdag;1800470]Öncelikle hayırlı olsun,inşaallah kazasız belasız kullanmak nasip olur. Sakıncası yoksa kaça aldınız, araba hakkında ilk izlenimler nasıl, ben de b kasayı satıp c kasaya terfi etmeyi düşünüyorum ama nedense çevremdekiler 2000 motordan sonra çok hantal gelecek diye gözümü korkutuyorlar.
Bu arada aradığınız parçayı özel servislerde rahatlıkla bulabileceğinizi düşünüyorum.[/QUOTE]

Ustam bende alalı bir ay kadar oldu 2004 1.6 comfort 25.750 ye aldım.tamamen orjinal gayette memnunum biraz bu kasalara olan cazibem ve ustamın teşvikiyle bunda karar kıldım ,daha öncede astra vardı bence kafana yatıyorsa kulaktan dolma laflara bakma gönlünden geçeni tercih et herşeyden önce konforu ve verdiği güven yeter tam bir aile arabası tabi bu benim şahsi düşüncem ama pişman olmazsın bundan emin ol...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 02:37 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 02:20 ----------

hayırlı olsun kazasız belasız inşallah..

Son düzenleme:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız. Güle güle kullanın.
KM'si kaçta ve hangi motor olduğundan bahsederseniz sevinirim.

muratti42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkür ederim. 2005 model 4 parça boya var. öğretmenden aldım. 145.000 km de. 1.6 motor ve LPG atiker. En iyisi sizlerin olsun inşaalah.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:04 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:02 ----------

Hayırlı olsun arabanız müzik sistemi CDC40 Opera ise tadından yenmez o araba, AFL si bile vardır... Ecotec kapağı ise 150 160 lira civarı, sanki biraz tuzlu gibi...

@akdağ
Hocam kullananlar pek de geberik arabalar olmadığını söylüyor 1.6 motorun. Ben Vectra B nin 1.6 motorlusunu kullandım, hiç de anlatıldığı gibi hantal değil. Sadece 2.0 motor düşük devirde de canlı iken 1.6 biraz devirli kullanıma ihtiyaç duyuyor, gerektiğinde yüksek devire çıkarak arabaya atiklik kazandırabiliyorsunuz, ama genel olarak hem boyutundan hem de motor hacminden ötürü sakin karakterli arabalardır Vectra C 1.6 lar.

Teşekkür ederim. CDC40 Opera olarak arama motorundan baktım aynı sisterm. Ama AFL anlayamdım önemli birşeymidir.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkür ederim. 2005 model 4 parça boya var. öğretmenden aldım. 145.000 km de. 1.6 motor ve LPG atiker. En iyisi sizlerin olsun inşaalah.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 11:04 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:02 ----------

Teşekkür ederim. CDC40 Opera olarak arama motorundan baktım aynı sisterm. Ama AFL anlayamdım önemli birşeymidir.

AFL direksiyonu dönderdiğinizde sağa sola dönen far anlamına gelir, virajları aydınlatma özelliği var.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Ama sanırım yok. Çok anlamıyorum 2005 model 1.6 cpmfort modeli.

comfortta zaten cd30mp3 vardır. afl falan yok :D
mert hayalindeki vectrayı anlatıyor :)
2005 comfort kasım 8'de sattım 4 parça boyalı 145 bindeydi benim aracımda :)şimşek gri :) 26750 vermiştim. maaşallahı vardı 2007 comfortunu aldım 14 gun sonra :) uçmaz kaçmaz ama beni kesiyor babamı kesiyor sıkıntısı yok...

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun...