duruşunu sevdiğimin duruşuna bakın arkadaşlar :) olumlu olumsuz yorum alayım satılık

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirdeki arkadaslara gostermek isterdim aracını burda olsaydın benim sahip olmak istedigim bir arac

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey araç için bugün aradım ama cavap alamadım.satmaktan vaz mıgeçtiniz acaba?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakışıklı kerata,ben de az önce bi gece çekimi yaptım,astra G var bende de..pırıl pırıl parlatmışım,koymuşum sokak lambasının altına..ışıl ışıl yanıyordu yakışıklı maşallah diyelim de...hemen bi gece çekimi yaptım tripotla:) sizinki de çok düzgün maşallah,kazasız belasız binin..satmayın binin ;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz bey araç için bugün aradım ama cavap alamadım.satmaktan vaz mıgeçtiniz acaba?
Serkan Bey kapı önünde aracı yıkadım cilalıyordum telefonum evdeydi bir cevapsız cagrı vardı o sızdınız o zaman sanırım, kusura bakmayın gerı dönüş te yapmadım aracı satsam mı satmasam mı kafam cok karısık kıyamıyorum da ,ben babam rahat ınıp bınemıyor dıye satmak ıstıyordum cok sukur sımdı sıkıntısı baya azaldı satma bu güzel arac dıyor acıkcası ne yapsam bilemiyorum dugun bır calıbra turbo mu alsam,yazdıgım araclardan bırını mı tercıh etsem kafam karısık anlayacagınız...

bende şimdi gördüm,çok güzel bir araç,kazasız belasız kullanın,çok diri kerata
teşekkür ederim bu hale getirene kadar cok ugrastım uzerınde baya emek var hala da bana gore eksıklerı var gozlemledıgım kadarıyla sadece sunu soyleyebılırım aracını temız sanan bırcok calıbracının aracı bunun yanında vasat kalır cunkı bu aracın aklınıza gelen heryerını degıstırdım keyfıme göre yaptım...

çok yakışıklı kerata,ben de az önce bi gece çekimi yaptım,astra G var bende de..pırıl pırıl parlatmışım,koymuşum sokak lambasının altına..ışıl ışıl yanıyordu yakışıklı maşallah diyelim de...hemen bi gece çekimi yaptım tripotla:) sizinki de çok düzgün maşallah,kazasız belasız binin..satmayın binin ;)
ben de sizin aracınıza maşallah diyeyim de nazarım değmesin,ALLAH kaza bela vermesin bende de hastalık aracı vaktım olursa kesınlıkle kendım yıkarım,ıyıce durularım,kurularım,sonra mumlu bezle tekrar kurularım, su lekesınden nefret ederım, mumlu bez bu hususta cok ıyı son olarak meguiars hızlı sprey cıla ıle cilasını da yaparım, şayet parlamadığını düşünürsem belco ile bir cila daha yaparım ama o ayda bir ,sonra da karsısına gecer uzaktan keyifle seyreder dururum :D ne yapayım hastalık buı bende ,büyük ihtimalle hasbel kader denk gelıp de beni izleyen komşularım ya da iş yerindeysem diğer esnaf arkadaşlar kıkır kıkır gülüyordur :D

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi Bu Satılırmı Ya Süper Araç Eline Saglık.