duruşunu sevdiğimin duruşuna bakın arkadaşlar :) olumlu olumsuz yorum alayım satılık

berataktepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada once benım aracıma talıp olan ama vermedıgım sıtemız uyesı berat aktepe arkadasımıza da buradan sıyah bır calıbra turbo aldık, onun ıstegıyle gıdıp baktım süper dedım benı kırmadı aldı konuyu yanlıs anlayan arkadaslar ıcın bır acıklama olsun bu da ...

abi sana bahsetmistim cok yogunum nete giremiyorum..araci almam da en buyuk destek senin burada bikez daha tesekkur edeyim..suan yurtdisindayim programim biraz yogun arabayi aldiktan sonra binemedim bile :eek: dondukten sonra ayrintili guzel resimlerle bi konu acarim zaten

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sana bahsetmistim cok yogunum nete giremiyorum..araci almam da en buyuk destek senin burada bikez daha tesekkur edeyim..suan yurtdisindayim programim biraz yogun arabayi aldiktan sonra binemedim bile :eek: dondukten sonra ayrintili guzel resimlerle bi konu acarim zaten
hayırlısı olsun kardesım acelesı yok gec olsun da guc olmasın demısler ülkeye döndüğünde doya doya kullanırsın ...Ankara'ya gittiğinde Okan abine de uğra o da bir gözatsın ve ona danışmadan hiçbir işlem yaptırma aracına...

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet su an karasızım kısmet ama subaru alacagına ankarada guzel calıbra turbolar var bır de onlara baksanız derım o 19 ıstenen beyaz calıbra turbo eskıden benım arkadasımındı forumumuzdan serdarın ondayken cok mukemmel temızlıkte tık sesı olmayan bır aractı bence hala da oyledır onu almanızı sıddetle tavsıye ederım...
keke degıl ama 300 hp dıyorlar ılanda benım bıldıgım serdardayken de 300-350 lerdeydı benım kullandıgım en temız calıbraydı acıkcası .
bilgilerin ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim cengiz abi.senin arabanında maşallahı var.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi hangi benzinle kullanacak ki arkadaş
yurtdısına yerleş ve adam gibi benzinle kazasız lekesizini kullan.Yurtdısına yogunlaş XDD

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgilerin ve düşüncelerin için çok teşekkür ederim cengiz abi.senin arabanında maşallahı var.
rica ederim kardeşim, doğruya doğru o aracın yanında subaru falan hikaye kalır kaldı ki bana göre subaru azıcık guclendırılmıs hyundaı accentten baska bırsey degıl :D araba falan degıl yanı

cengiz abi hangi benzinle kullanacak ki arkadaş
yurtdısına yerleş ve adam gibi benzinle kazasız lekesizini kullan.Yurtdısına yogunlaş XDD
kardesımkeyıf yapmanın bedelı olmaz benzıne verecekparasıolmayan arac almasın zaten

birde link hata vermese bende bakacağım bugun 4 kez denedim ama acamadım
ilker ilanı sildim aracın şanzımanı sorun yarattı tamir ya da yenileme yoluna gidip tekrar satışa çıkaracağım bu şekilde satamazdım ...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bırakın şu külüstürleri leti metii

hehe

kazasız belasız Cengiz abi güzel olmuş,
h,ç satıp matma lete çevir daha iyi ne gerek var alıp bi dünya masrafa

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bırakın şu külüstürleri leti metii

hehe

kazasız belasız Cengiz abi güzel olmuş,
h,ç satıp matma lete çevir daha iyi ne gerek var alıp bi dünya masrafa
haklısın Samet bıraz durumlar kritik yoksa bazı dusuncelerım var calibra ilealakalı
başka araca zaten binmem de bakalım kısmet