Düğün Arabası :D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Affınıza sığınarak merak ediyorum da mazur görün, kadınları cinsel obje görenlere isyan ediyor entellektüel çevreler, acaba erkekleri mi görmeliler?

Bence yaratılış gayemiz bu olmamalı. Bu mantık işte benim eleştirdiğim. Erkek veya kadın ayrımı değil. 2 cins bir araya geldi mi hemen aklınıza bu mu geliyor?
Hayat dunyaya gelip türeyip ölmekten ibaret değil. Keza kadınlarımız da bunun için dünyaya getirilmedi. Sadece hayatın bir parçası kısa bir kesiti bu bence. Öyle görünlerede ben şu mantığı oturtuyorum. Belli bir yaştan sonra kadını işlevini yitirince yenisini mi alacaklar acaba???

Bende genelleme yapıp yazdım üzerine alınma kardeşim =)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok üstüme alınmam, zaten arkadaşlarımdan kız olanlar bana çıtasız derler :D Ben genelde kafanın içine bakarım, fikir çatıştıramayacağın 2 sohbet edemeyeceğin insanla ömür geçmez diye düşünüyorum, hep zeki kızlar da çirkin oluyolar ne tesadüftür :D Kadın zekasını kaybetmediği sürece işlevini hep sürdürür, gözümde onu çekici kılan zekası ve ona uygun kişiliği oluyo. Ama evlenince de cinsel obje niteliği de kazanmış oluyo, karışık şeyler yani hepsi biribirinin getirisi :D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok üstüme alınmam, zaten arkadaşlarımdan kız olanlar bana çıtasız derler :D Ben genelde kafanın içine bakarım, fikir çatıştıramayacağın 2 sohbet edemeyeceğin insanla ömür geçmez diye düşünüyorum, hep zeki kızlar da çirkin oluyolar ne tesadüftür :D Kadın zekasını kaybetmediği sürece işlevini hep sürdürür, gözümde onu çekici kılan zekası ve ona uygun kişiliği oluyo. Ama evlenince de cinsel obje niteliği de kazanmış oluyo, karışık şeyler yani hepsi biribirinin getirisi :D

Son kelımelerın ıcın yazıyorum; evlilik de onun getırısı dıyelım :D:D

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
allahtan opel değil arac :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadınları sex objesi olarak görmemiz çok normal bence.
Napalım ütü masasıyla mı yiyişelim, merdiven trabzanıyla mı sevişelim. :D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadınları sex objesi olarak görmemiz çok normal bence.
Napalım ütü masasıyla mı yiyişelim, merdiven trabzanıyla mı sevişelim. :D

Hocam uslubunuza ve konusmanıza diyecek hiçbir şey bulamadım doğrusu. Ben hanımımı bu subjeye sokamam. Zira benim baştacım olur kendisi. Sizin için obje mi subje mi bilemem. Benim düşüncem bu yöndedir.Bu konu hakkındaki son mesajımdır...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılların birikimi diyorum :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kadın ölür , cehenneme gider , şeytan ayağa kalkıp önünü ilikler ve şunu der

" Hoşgeldin üstadım "