Dortluleri acinca farlarda kisilma

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun kapi acikken farkettigim bi olay, dortlu sinyallari actigimda ic aydinlatma ve gosterge aydinlatmalari sinyalle orantili kisilip artiyor. Bi de farlarda da var sanki ayni durum. Yolda giderken bi kisilip geliyor saniyelik.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni araçta hiç denk gelmedim ama daha evvel gördüğüm eski model bir şahin sinyal verince arka stop lambalarıda da hafiften aynı oranda yanıp kısılma oluyordu. Sanırım şarj dinamosu yetersiz kalıyor.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni araçta hiç denk gelmedim ama daha evvel gördüğüm eski model bir şahin sinyal verince arka stop lambalarıda da hafiften aynı oranda yanıp kısılma oluyordu. Sanırım şarj dinamosu yetersiz kalıyor.
Yok benimki sahinlerinki kadar belirgin degil yani baskasi baksa farketmez belki ama ben takiliyorum boyle seylere :)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok benimki sahinlerinki kadar belirgin degil yani baskasi baksa farketmez belki ama ben takiliyorum boyle seylere :)

Belki benim araçta öyledir ama bahsettiğin gibi dikkatimizi çekmedi ya da hiç görmedik :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
2014 model linea'da da aynı durum var. Çok az da olsa. Akü ve şarjın güçü düşükse oluyor.

kaanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı benimde başıma geldi. Akü gücünden kaynaklanıyor. Şarjı az ise veya şarj dinamosu yetersiz kalıyorsa yapabilir. Hatta benim öyle ileri dereceye gitmişti ki dörtlüleri yakında teyp ilk yaktığımda kapanıp tekrar kendisi açılıyordu :) Aküden kaynaklı bir sorun ya da şarj dinamosundan. Ama bir sorun çıkaracağını sanmıyorum istersen bir elektrikciye gösterebilirsin.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı benimde başıma geldi. Akü gücünden kaynaklanıyor. Şarjı az ise veya şarj dinamosu yetersiz kalıyorsa yapabilir. Hatta benim öyle ileri dereceye gitmişti ki dörtlüleri yakında teyp ilk yaktığımda kapanıp tekrar kendisi açılıyordu :) Aküden kaynaklı bir sorun ya da şarj dinamosundan. Ama bir sorun çıkaracağını sanmıyorum istersen bir elektrikciye gösterebilirsin.
Tesekkurler, En azindan akuyu bi gostersem iyi olacak.