Doluya yakalandım, hasar büyük!

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Doluya yakalandım, hasar büyük!

aracın fotoğraflarını bizimle de paylaşabilir misiniz ? ben de aynı sorundan dolayı gidicem de fikir olması açısından görmek istedim , teşekkürler

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam servis kaydına girmediyse rahatlıkla yaptırın hiç bir şey olmaz...

qarutsze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

@mucahitduran Sağolun, Autoking'e teslim edicez artık. Arayıp çağıracaklar, randevu aldık.

@gio- İlk sayfaya birkaç fotoğraf ekledim, Autoking fotoğrafları paylaşacak onları da burada yayınlarız.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Aynen oraya gidiyorum. :)

ևok memnun kaldım geçen seferki ilgi ve alakalarından valla. Hatta benim arabaya da geçen haftalarda vurdular göçükler var, onun içinde ayrı gideceğim.

Gideceğin zaman haber ver Engin'in olduğu güne denk getirelim  ilgilensin yine:) gecen de arkadasın arabasına bakım yaptırdık ben de 1 2 küçük çizik vardı pasta cila yaptırdım,  1 ,2 hafta ıcınde bakım için gideceğim.

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oto king & ziebart vs hikaye  avrupa yakasında Maslak oto sanayii de MTC OTO var  Hasan ve Hakan Usta 2 ortak  kesinlikle tavsiye ederim.

hatta kendi aracımdaki kücük bir hasar yapılırken bizzat  otoking elemanlarının mini hasar için araç getirdiklerine şahit olmuştum.

büyük dolu yağışlarında iç anadolu bölgesindeki servislere mobil hizmet de götürüyorlar.