Dolu yemiş araba...

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün erzurumda yeni honda civic e bakmaya gittiğimde orda ikinci el accord gördüm. sahibini aradım buldum. hemşeride çıktık zaten. 29,5 olur en son dedi ama 28 e ikna oldu. araba ankarada türk telekomda makam arabasıydı ihale yoluyla alınmış. 150 bin km de benzinli ve full servis bakımlı. sigara dahi içilmemiş. ancak sol ön kapı sacı değişmiş ve bir iki parça boyası var. daha da önemlisi araba ankarada komple dolu yemiş. izler bariz belli oluyor. 2,0 motor ve koltuk ısıtma hariç full modeli. ne dersiniz bu araç alınırmı?

teşekkürler.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dolu izleri autoking gibi firmalarda düzeltilebiliyor, çukurların büyüklüğü ne kadar?

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çukurların büyüklüğü değişiyor ama genel itimariyle tırnak kadar diyebilirim. arabayı ilk gördüğümde biraz kirliydi ve farkedememiştim. adam dedikten sonra farkettim. 1000 tl ye yapıyorlar ama ben sana 500 tl ye yaptırırım dedi. ama yaparken içerden komple tavanı falan sökecekler muhakkak. bilemedim napsam.

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer civic alacaksan satan arkadaşım var bende erzincandayım 2010 model...haberin olsun

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan kafanda soru işareti oluşacağına hiç girme, satmaya kalktığında sıkıntı yaşayabilirsin, tek accord o değil, daha iyisini bulursun!

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan kafanda soru işareti oluşacağına hiç girme, satmaya kalktığında sıkıntı yaşayabilirsin, tek accord o değil, daha iyisini bulursun!
bende öyle düşündüm. zevkle süremiceksem ne anlamı var. teşekkürler.

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eniştemde 2008 civic var sıfırlamayı düşündüğü için bakmak istedim. ama civic arayan arkadaşım var. detaylı bilgi verirseniz arkadaşa iletirim.

2010 40 binde beyaz renk ... farlar sisler xenon camlar filimli ...benzinli lpg yok ... araç hoş duruyor diri değişen yok bir karış boya var ... Honda S 2000 almayı düşünüyor satma sebebi ondan....tavsiye ederim

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 40 binde beyaz renk ... farlar sisler xenon camlar filimli ...benzinli lpg yok ... araç hoş duruyor diri değişen yok bir karış boya var ... Honda S 2000 almayı düşünüyor satma sebebi ondan....tavsiye ederim
elegance veya premium hangisi. ayrıca fiyat ne istiyor.

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunroof lu modelin bi altı ama hangisi bilmiyorum Hondaları fazla bilmem ... 40 civarı istiyor......