Dolu göçükleri hakkında

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
.....Gecen yil yigilmadan kaynakli 4000tl den basladilar ayni yer 1 yil sonra 1000liraya kadar düştü..
.................

Bizim vicdan sahibi insanlarımız krizi fırsata çevirmede her zaman çok başarı oluyorlar. :sopa:

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her esnafı aynı kefeye koymak ve önyargılı olmak doğru değil.
Ama şu an boyasız göçük tamircileri ne gundogdugu için gidip bı fiyat sormak isteseniz yüzünüze bile bakmadan aşağı yukarı bi fiyat şallar. "Yaptiracaksan da haftaya ara öyle gel " diye acaba yanlışlıkla tıp fakültesi Hastanesi'ne geldim de anjiyo için tarih mi verdi şimdi bu diye afallamaniza yol açar :)

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir beyaz astra gördüm 1 yıllıktı adama 8.000 tl fiyat vermişler yana yakıla soruyordu kaskosuda 1 hafta önce dolmuş ne yaptı bilmiyorum

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her esnafı aynı kefeye koymak ve önyargılı olmak doğru değil.
Ama şu an boyasız göçük tamircileri ne gundogdugu için gidip bı fiyat sormak isteseniz yüzünüze bile bakmadan aşağı yukarı bi fiyat şallar. "Yaptiracaksan da haftaya ara öyle gel " diye acaba yanlışlıkla tıp fakültesi Hastanesi'ne geldim de anjiyo için tarih mi verdi şimdi bu diye afallamaniza yol açar :)

Zaten 3-5 ay beklicem şu an hem fırsatçılık hem iş yoğunluğundan düzgün fiyat ve iş çıkmaz

bir beyaz astra gördüm 1 yıllıktı adama 8.000 tl fiyat vermişler yana yakıla soruyordu kaskosuda 1 hafta önce dolmuş ne yaptı bilmiyorum

O fiyatlar hayal tabiki bende kasko var ama hem bozdurmucam hemde tramere işlememesi için kendim yaptırcam

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan boyanan yer yoksa o gocukler den hic bir sey olmaz.. Gormezden gel simdi gozune batarda bir sure sonra alisirsin..Bende garaj oldugundan benim araclarin başına gelmedi ama bir cok tanıdığım araclarini yaptirdi
Fiyat arastirmasi yap standart fiyat komple 1500tl yi geçmemelidir o da en iyi yapanlar o fiyati ister..On kaput aliminyumsa sifir hata ile düzeltmezler diger bölgeler de sonradan boya yoksa iyi yapanlar sıfır hata ile yapar..

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araçta hiç boya yok ve bende o konularda titiz ve takıntılıyım mecburen yaptıracağım şu an eşe dosta sorup fikir edineceğim.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
yaptırmamak emin olun daha iyi. derdinizi anlatana kadar hal gelir başınıza. zaman için denk gelirse zaten bir günlük iş.

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memlekete tatile gittiğinizde veya çevre illerde yaptırmakta seçenek olabilir
2 sene önce ankaraya da yağmıştı dolu ...
bence hemen şimdi yaptırmayın bekleyin ortalık biraz durulsun çünkü herkes yatırmak ister hemen. biraz zaman geçsin fiyatlar da düşecektir
( bizim amcanın arabasında yaşandığı için biloyorum[emoji6]

gsli G3 den saygılar ;)

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memlekete tatile gittiğinizde veya çevre illerde yaptırmakta seçenek olabilir

Memleket Tokat o güzergahta bu işi yapabilecek pek yer yoktur bence :)

2 sene önce ankaraya da yağmıştı dolu ...
bence hemen şimdi yaptırmayın bekleyin ortalık biraz durulsun çünkü herkes yatırmak ister hemen. biraz zaman geçsin fiyatlar da düşecektir
( bizim amcanın arabasında yaşandığı için biloyorum[emoji6]

gsli G3 den saygılar ;)

yani bu konu haberlere bile çokça malzeme oldu. fahiş fiyatlar sıra bekleyenler v.s. şimdilik bekliyorum yaptıran başına gelen arkadaşlardan fikir edinerek doğru hareket etmek istiyorum.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Memleket Tokat o güzergahta bu işi yapabilecek pek yer yoktur bence :)

yani bu konu haberlere bile çokça malzeme oldu. fahiş fiyatlar sıra bekleyenler v.s. şimdilik bekliyorum yaptıran başına gelen arkadaşlardan fikir edinerek doğru hareket etmek istiyorum.
Tavan dosemelerin ve direklerdeki dosemeler ve o bolgede ki elektrik koblolari vb vb .. sokulecek.. Kusaklarda gocukler varsa bazi araclarda camlar ve kapi fitilleride komple sokulmesi gerekebilir..
Dolayısıyla ehli biri olmassa arac mundar olur..
Onlara dikkat edin..

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi