doldurdugum cd neden error?

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa 2008 aracım var.teybın uzerınde mp3 yazıyor.cd dolduruyorum calmıyor..acaba hangı formattakı cd lerı calıyor bu makına?lutfrn yardım,delırıcem cd doldurup convert etmekten..wma mı calar ne calar anlamadımkı?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mp3 formatını çalar normalde.kullandığın program nero mu? yazma hızını minimuma düşür.4x ile falan yazdır.yazma işleminden sonra yazdırdığın dosyaları doğrulat.
ayrıca kaliteli cd kullan.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullandıgın program bence cok onemli degil ben mediaplayer ile dolduruyorum sarkıları cd ye 1 cd ye 17*18 tane sarkı atıyorum ve rahat rahat dınlıyorum sarkıları mp3 olarak dene olmadı track yapıp hazırla o zaman calar diye dusunuyorm.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mp3 yukledıgınızden emın olun araya wma larda kacabılıyor ..

ve neroyla yuklemeyın normal sarkının uzerıne gelerek sag tıklayıp gonder dıyın oradan cd-dvd writer ı secın bıtınce gonderdıgını klasoru acın cd wrıter ın ıcını acılan klasorde bu dosyaları cd ye yazın der, ona tıkladıkdan sonra bu dosyaları verı dosyası yap dıyıın tamamdır ayrıca yazma hızınıda dusurursenız daha kalıtelı yuklenecekdır mp3lerınız bazı muzıklerde olan cıtt pıttt sesler gelmez..

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
multisession cdleri çalmıyor bildiğim kadarıyla.. aynı problem bendede var.. cd yazdırma işleminden sonra cd mutlaka sonlandırılmalı..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı cd leri bizim teypler beğenmiyorrr maxell leri dene bir sıkıntı yaşamazsın
nero yada müziği sağ tıklayarak gönder olarak yazdır farketmiyorr maxell marka cd ler sıkıntı yaratmıyorr

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandığınız cd'nin markası ve yazım hızınız çok önemli bunları tekrardan bi gözden geçirin derim ben