dolandırıldım...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkürler arkadaşlar aracı saklamışlar sanırım bu şekilde aldıkları aracı saklayıp daha sonra piyasaya sürüyorlarmış

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dolandırıcı 2 şahsın fotoğrafları elime geçti bu iki şahısla karşılaşırsanız en yakın polis merkezine bilgi verirseniz sevinirim. internetten satışta olan araçları seçip genellikle emeklileri tercih ediyorlar..
ate4a2y3.jpg
daveha6y.jpg

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:50 ----------

Büyük geçmiş olsun. Sonra insanlar niye katil oluyor. Bu kansızlar katil eder adamı umarım az biraz hukuk kalmıştır memlekette o da yüzünüzü güldürür.
Satışlardan sonra plaka değiştiyse takip edelim dilersen hocam bilmem faydası olur mu

plaka değişimi olmamış araca sigorta bile yapılmamış.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Darwinin evrim teorisinin ispatlari gibi herifler. Ben bunlari eski ayakkabilarimi vermem

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abi sonuca ulaşabildinmi? Gelişme varmı?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Abi çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm Antalya çevresinde bu herifleri yada arabayı görürsem kesinlikle takip ederim sanada haber veririm telefonunu özelden at istersen.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı bulsanızda o iş yalan. bu adamlardan kanunla vs para ölseniz alamıyorsunuz.
yakaladınızmı altında arabamı var çökeceksiniz para sittin sene çıkmaz çünkü. karıda kızda yerler paralarını. bizimkilerden biri karısını boşamış diğeride oğluna öğretiyor mesleğini ;)
karısını boşayanın babasıda tefeci kırşehirde. babasıyla kavga ediyor baba mesleğini geliştiriyor ibinenin çocuğu...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm Antalya çevresinde bu herifleri yada arabayı görürsem kesinlikle takip ederim sanada haber veririm telefonunu özelden at istersen.

çok sağol kardeşim aracı buldum 4 kez alıp satmışlar aracı en son bi galeriye satmışlar ankarada araç altındağda bir galeride 177625839 ilan no bu kanunen hiç bir şey yapamıyorum öteki türlüde değmez diyorum .. Allahlarından bulsunlar..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aa evet arac bı sokak asagımda galerıda yapabılcegım bısey varsa yapayım