dizel astra j yay takan var mı ?

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş
Ynt: dizel astra j yay takan var mı ?

tonyhawk link' Alıntı:
ondada 30 luk yay vardı oda aynı şeyden şikayetci özellıkle uzun yolda hafıf esnemelerde aracın altı surtuyomus
???  ??? 3 cm lik yayla aracın altımı sürtüyormuş hemde uzun yolda cidden şaşırdım yani. arkadaşımda colt var 6 cm düşürdü o aracını, bende çok kez kullandım uzun yol olsun şehir içi olsun altını birkere bile sürtmemişimdir. benimde bundan önceki iki astramda 3.5luk vardı hiçmi hiç sürtmedim altını.

ama vag grubu araçların ( vw,seat,audi..) alt kısımları diğer araçlardan daha alçak astralardan önce bora vardı bende yaysız her tümsekte sürtüyodum karteri :)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

aktaş link' Alıntı:
???  ??? 3 cm lik yayla aracın altımı sürtüyormuş hemde uzun yolda cidden şaşırdım yani. arkadaşımda colt var 6 cm düşürdü o aracını, bende çok kez kullandım uzun yol olsun şehir içi olsun altını birkere bile sürtmemişimdir. benimde bundan önceki iki astramda 3.5luk vardı hiçmi hiç sürtmedim altını.

ama vag grubu araçların ( vw,seat,audi..) alt kısımları diğer araçlardan daha alçak astralardan önce bora vardı bende yaysız her tümsekte sürtüyodum karteri :)
vallahı aynende oyle ama dedıgım gıbı bır arkadasımda son derece memnun ben sahsen kendım yay takıp kullanmadıgım ıcın fazlada yorum yapamıyorum ama yay takanların dısardan gordugum kadarıyla kısısel yorumumdur hepsı pısman

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer yokuş aşağı bir garaja girip çıkacaksanız vurmama şansın yok ön tarafın çünkü şuan bile milim le kurtarıyor ön tampon daha önce de yazmıştım bizim araçlar yüksek değil ama çamurluk ile lastik arasında garip bir boşluk var nedenini çözemediğim

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ok gibi duruyor maşallah ..

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araç benim aracım ve üstündekiler 4 cm eibach yay

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ön lip arada sürtüyo fakat genelde bı sıkıntı yaşamadım .
ben daha fazla düşürmek için coilover almayı düşünüyorum şimdilik bununla idare edicez ama genel olarak pek sıkıntı yaşamadım ben bu yay oranıyla

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer kasislerde sorun yaşamıyorsanız görünüm olarak mükemmel Tnrylsl
benim hoşuma gitti, ayrıca araç kırmızı olduğu için alev alev yanıyor maşallah :)