diş macunu ve marifetleri

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: diş macunu ve marifetleri

gradient link' Alıntı:
Oncesi ve sonrası fotograflarda araçların rengi daha dogrusu fotograflarin tonlari da farklı. Bu arada bu uygulama farlar sokulmeden yapıliyor di mi? Dışardan far camlarına yani?

Ton farklılığının sebebi uygulama saatinden kaynaklanıyor malum doğuda olunca güneş biraz etkisini yitirsin batmaya görsün hava anında kararmaya başlıyor.flaşlı olan 3 foto ile uygulama sonrası fotolar arasında 15dk var. Yoksa kesinlikle bir oynama yok sizi temin ederim bu konuda :)

Evet direkt dışardan uyguluyorsunuz

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
....Yoksa kesinlikle bir oynama yok sizi temin ederim bu konuda :)  ...
Yok estagfirullah. Aklımın ucundan bile geçmedi. Tahmin ettim zaten. Acaba farklı fotograf makineleri ile mi diye? Cok faydalı bir paylaşım olmus. Teşekkürler.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Bu arada Renault'un bu far sararma problemi kronik arkadaşlar. O konuda da bilgilendirmede bulunayim. Daha önce ki aracım olan Megane ile ilgili forumlarda da hep bahsi geçer, her marka araçta karşılaşılabilir ama Renault'ta kroniktir :D

Uyuz olurum.. Yalnız benim için bak sarı sarı.. Değil tabi, araç dediğin temiz farlara hatta mümkünse AFL gibi "göz" gibi görünen farlara sahip olmalı!

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Yok estagfirullah. Aklımın ucundan bile geçmedi. Tahmin ettim zaten. Acaba farklı fotograf makineleri ile mi diye? Cok faydalı bir paylaşım olmus. Teşekkürler.

Kendi telefonumla çektim ama malum doğu erken kararıyor

Bende teşekkür ederim beğendiğiniz için :)

selam25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeş helal olsun en kısa zamanda bende kendi arabamda deneyeceğim.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

+1  bravoo
Hare kaldı mı uygulamadan sonra? şayet kaldıysa wax öncesi ürünlerden bir tanesi kullanılarak hem parlaklık verebilir hem de yüzeyi pürüzsüz hale getirebilirsiniz.  Colgate ağır aşındırma yapmaz tahminim. Clinomyn (sigara içenler için) vs. baya aşındırıyor, ağır pasta gibi. Onlardan sonra ikinci uygulama şart.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
+1  bravoo
Hare kaldı mı uygulamadan sonra? şayet kaldıysa wax öncesi ürünlerden bir tanesi kullanılarak hem parlaklık verebilir hem de yüzeyi pürüzsüz hale getirebilirsiniz.  Colgate ağır aşındırma yapmaz tahminim. Clinomyn (sigara içenler için) vs. baya aşındırıyor, ağır pasta gibi. Onlardan sonra ikinci uygulama şart.

hare ye rastlamadım birde farlar oldukça kötü durumda olduğu için arkadaşımın mutlu olduğunu görmek ve beğenisini almak yetti bana :)

hele taksi sürtmesinden dolayı oluşan sarı boya lekelerini hem fardan hem de tampondan çıkarınca yaşadığı sevinci görmenizi isterdim :)

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

beyaz spor ayakkabıyı da çok güzel temizlemekte diç macunu :)