dış kapı kollarının rengi soluk

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar güneşten dolayı renkleri iyice matlatmış .. rengi siyah ,tanpon boyası acaba çözüm olabilirmi yada başka özel bir boyası falan varmı

Son düzenleme:

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar güneşten dolayı renkleri iyice matlatmış .. rengi siyah ,tanpon boyası acaba çözüm olabilirmi yada başka özel bir boyası falan varmı

merhaba; benzinliklerde 5tl ye satılan BADEM YAGI nı kapı kollarına sürün 4-5 ay sıfır gibi duruyor... ben vectram'da bunu bullanıyorum boya işine pek girmeyin....

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
badem yağını ben kullandım kapı kolu yapış yapış oldu tavsiye etmiyorum ben. astra g aracımda vazelın kullanıyorum yazın 2-3 sefer kullanıyorum 1 sene yetıyor parlaklığına yapış yapışta olmuyor

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyo kaplama da yaptırabilrsiniz nikelajlı,arabanızın renginde veya siyah gibi secenekler var üstelik..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kutu sprey mat siyah boya alın.

Motip-Matt-Black-Mat-Siyah-Spray-Boya__37325339_0.jpg

http://www.sahibinden.com/listing/v...-motip-mat-siyah-boya-400-ml-49786454/detail/

güneşli bir pazar günü dışarı çıkın ve arabanızın kapı kollarının etrafını güzelce gazete kağıdı ve kağıt bantla maskeleyin.

images

sonra sağa ve sola bilek hareketkeriyle 20-30 cm uzaklıktan boya atın.bir süre bekleyin ve 2. katı atın.güzelce kurusun.

a040jr9.jpg

sıfır gibi olur.en etkili ve kalıcı çözüm budur.

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parlatıcı vb şeyleri kullandım hatta deri boyası bile uyguladım ama bunlar ğeçici çözüm ..deri boyası en uzun vadeli olanı fakat kalkmaya başladığı zaman çok kötü görünüyor çıkarmaya çalıştığınızdada çıkmıyor..folyo hiç aklıma gelmemişti .elimde mevcut siyah folya var .yarın deneme yapayım bakalım nasıl olacak

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kutu sprey mat siyah boya alın.

Motip-Matt-Black-Mat-Siyah-Spray-Boya__37325339_0.jpg

http://www.sahibinden.com/listing/v...-motip-mat-siyah-boya-400-ml-49786454/detail/

güneşli bir pazar günü dışarı çıkın ve arabanızın kapı kollarının etrafını güzelce gazete kağıdı ve kağıt bantla maskeleyin.

images

sonra sağa ve sola bilek hareketkeriyle 20-30 cm uzaklıktan boya atın.bir süre bekleyin ve 2. katı atın.güzelce kurusun.

a040jr9.jpg

sıfır gibi olur.en etkili ve kalıcı çözüm budur.
oooo bu daha kesin çözüm .siz kullandıysanız memnunmusunuz

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Gövge rengi yaptırırdım, yada çıkmacıdan alırdım