dıreksıyondan sesli aramayı kullanan varmı

punta324

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: dıreksıyondan sesli aramayı kullanan varmı

bende önemli numaralara ses etiketi yaptım ve çok rahat oluyor kullanımı..PHONE tuşuna basınca rehber çıkıyor istediğiniz numaraya tıklayınca ARA ya da D֜ZENLE(tam emin olamadım başka bir şeyde yazıyor olabilir.) var D֜ZENLE den SES ETİKETİ ekliyorsunuz.
  direksiyondaki tuşa basıyorsunuz aksanlı bir şekilde CALL diyorsunuz. kimi arıyım diyor. ses etiketini yaptığınız şekilde ismi söylüyorsunuz. söylediğiniz etiket tekrarlanıyor ve aramak istediğiniz bu kişimi diyor.sizde YES diyorsunuz ve arama gerçekleşiyor.sırasıyla anlattım..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bende öyle olmamıştı telefonu eşleştirsem de rehber sizdeki gibi kendiliğinden araca yüklenmemişti; birara ciddi şekilde kurcalayayım artık.

Bu sorunu tel değiştirince ben de yaşadım daha oncekı telde araç rehberi görürken sonra ekledıgım tel'de naptıysam rehberı göremedım
BÜLENT link' Alıntı:
telefonun blutooth menusunde aracın adı yazıyor bende UHP2470 yazıyor ustune tıklarsan menu ayarı cıkıyor onda kısılerı eszamanla- falan yazıyo yarın bı kontrol edersın
Bunuda denedım olmadı; rehberı goremeyınce dogal olarak seslı arama ozellıgınıde kullanamıyorum bence çok işlevsel ve sürüş guvenlıgı acısından onemlı bır ozellık

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm yorumlar için teşekkürler faydalı bir konu olmuş  045thumbsup

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş

Sesli komut olmadan yapamıyorum ben bülent abi.
Oncelıkle telefon rehberine gir istediğin kişinin ismini seç.Sonra Sesli arama ekle gibi bir yazı var.Sinyal sesinden sonra şahsın ismini soyle.Sonra tekrar etmenı ıstıcek tekrar soyle ve sıstemekaydetsın.dıreksıyondakı kumandadan arama tusuna bas Bip sesını duyunca sırasıyla
CALL de ( Ara demek ıngılızce)
sonra kadın kımı aramak ıstıon dıcek.
Atıyorum BUGRA dıcen.
Kadın teyit edicek, bugrayımı aramak ıstıosun dıye.
Sende
YES dicen.
çok soğal denedim oldu

musty.32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vay iyiymiş bende bu tuş neden çalışmıyo beni tanımadığındanmış hemen tanıyim kendimi bari
hepinize teşekkürler