direksiyon sorunu

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim aracımda direksiyon cok agır donuyor ve arac hareket halinde iken toparlamıyor direksiyon yagı yeni değisti rot ve düzen sorunsuz...

AstraFR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar oncelikle ayni sorun bende de mevcut birebir ayni sorun henu cozebilmis degilim ama bir usta arada bir disli var o dagilmistir gibi birseyler soyledi tamda emin degilim ama yardimci olacak arkadaslar illaki vardir

kmkaya

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Direksiyon pompası ve hortumlarına baktırdınız mı?

hipokrat724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar oncelikle ayni sorun bende de mevcut birebir ayni sorun henu cozebilmis degilim ama bir usta arada bir disli var o dagilmistir gibi birseyler soyledi tamda emin degilim ama yardimci olacak arkadaslar illaki vardir
Ben aracı yeni aldım 2013 H kasa ama hala direksiyon yağı nereden kontrol edilir,kapağı nerede bulamadım.Bilginiz var mı acaba?

luna167

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astralarda direksiyon elektrikli diye biliyorum... hidrolik yağı kullanmıyor

muratte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra c lerin direksiyonu tamamen elektrikli değil hidrolik beslemeli o yüzden sorun farklı direksiyon tamiri yapana sordum direksiyon kutusu sökülüp tamir olacak dedi

Yasin Aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracı yeni aldım 2013 H kasa ama hala direksiyon yağı nereden kontrol edilir,kapağı nerede bulamadım.Bilginiz var mı acaba?

Kaputu açınca motorun arka kısmındaki boşlukta ön yolcu tarafında biraz aşağıda kalıyor kolunuzu sokmanız lazım biraz kapağı açıp kontrol etmek için
Bu arada astra h kasalar elektrohidrolik direksiyon yani hem elektrik motoru hem de hisrolik yağ sistemi var

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
tüm elektrikli diye biliyordum. teşekkürler cevabınız için.