Direksiyon simidi

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi akşamlar arkadaşlar. yazacağım şey ilginç gelebilir. bu gün komik bir hadise başıma geldi. direksiyon simidindeki hız sabitleyici tuşların olduğu bölümü bizim çocuk kemirmiş. tuşlar kullanılıyor ama ağır hasarlı. yani estetik açıdan hasarlı. hız limitleyici tuş ise iyice bastırınca çalışıyor. konu ile alakalı mert bey ve yavuz bey kardeşlerime mesaj yazdım. sağolsunlar ellerinden geldiğince yardımcı oldular. ayrıca yavuz bey bu hadise ile ilgili forumda yeni bir konu açmamı önerdi ve bende konuyu açtım. uzun lafın kısası bu tuş takımını nasıl bulabilirim. yardımcı olabilecek arkadaşlardan önerilerini bekliyorum. herkese iyi akşamlar..

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Direksiyon simidi

sağol kardeş. bu arada ben ankaraya bu sene tain oldum çıkmacılar nerede bulunur bilmiyorum. ankaradan arkadaşlar varsa bana bu konuda yardımcı olabilirlerse memnun olurum...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Adamvar link' Alıntı:
sağol kardeş. bu arada ben ankaraya bu sene tain oldum çıkmacılar nerede bulunur bilmiyorum. ankaradan arkadaşlar varsa bana bu konuda yardımcı olabilirlerse memnun olurum...

Ostime giderseniz orada yıldız sanayi sitesinde ne ararsanız bulabilirsiniz :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun. Çıkmacılardan tuşları alamazsınız direksiyonu tamamen veriyorlar. Yıldız sanayiinde oto güven var, sıfır ayarında sport direksiyonlar var 1000 TL isteniyor. Bir yerde daha buldum yıpranmış için 450 TL dediler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizinki de ne çocukmuş maşallah :D.dikkat edin elektronik park freni tuşunu da götürmesin araba orda kalır  005hihih

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Adamvar link' Alıntı:
Yıldız sanayi sitesinde bulabilirsin abi büyük ihtimal

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar çok teşekkür ederim. haftasonu inşallah giderim ostime. mesaiden zaman bulamıyorum  umarım haftasonu mesai olmaz...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Takip ediyorum :)