direksiyon kutusu acıl yardım

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birader bende aynı sorunla karsı karsıyayım benım arabam garantıde oldugu ıcın parcayı komple degıstırecekler ama ufak bır kit lede bu sorunu hallede bılıyorlarmıs

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence komple değiştir

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptıkları tamir uygulaması direksiyonun özelliğini yitirmesine sebep oluyor sertleşiyormuş

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maltepede boycan opel özel servisi bu işi uygun fiyata yapıyor 1 yılda garanti veriyor bilginize....

iosono

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sorun türkiye deki yollara sahip ülkelerde meydana çıkıyor.burcun malzemesinden kaynaklanıyor zamanla aşınarak oynama yapıyor herhalde.opel bu sorunu gidermek için yeni bi aparart üretti.test amacıyla bi tane gönderdi.şuan denemek için arabalara takıldı.olumlu sonuç alındı herhalde.bu burcun seri üretimine başlayacaklardı.artık ne zman elimize geçer bilemiyorum ama tüm corsaları servise çağırarak bu burcu ücretsiz değiştirecekler.garanti süreniz dolsa bile değişecek.ayrıca garanti kapsamında olan araçlarında şuan direksiyon kutularını değiştirmeye mecburlar aslında...
bilginize...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iosono' Alıntı:
arkadaşlar bu sorun türkiye deki yollara sahip ülkelerde meydana çıkıyor.burcun malzemesinden kaynaklanıyor zamanla aşınarak oynama yapıyor herhalde.opel bu sorunu gidermek için yeni bi aparart üretti.test amacıyla bi tane gönderdi.şuan denemek için arabalara takıldı.olumlu sonuç alındı herhalde.bu burcun seri üretimine başlayacaklardı.artık ne zman elimize geçer bilemiyorum ama tüm corsaları servise çağırarak bu burcu ücretsiz değiştirecekler.garanti süreniz dolsa bile değişecek.ayrıca garanti kapsamında olan araçlarında şuan direksiyon kutularını değiştirmeye mecburlar aslında...
bilginize...

inanmak zor opelmi çagırıp üçretsiz yapacak puff :mad:

gerçi kesin çözüm olsunda para verelim sorun degil :confused:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garantin warsa değiştir yoksa elleme kalsın

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuda, yeni bir "Tamir Kiti" nin servislere geldiğini bende duymuştum.Sanırım bu kit ile kalıcı çözüm üretiliyormuş.Servise sorup bilgi almakta fayda var bence.Bende garantim dolmadan tekrar bakıcam bu konuya