direğe çarptım :(

GURBAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kalbim hala güm güm atıyo.çok kötü oldum yaaa.park ediyodum.zaten geri vites sorunum var.geri vitese takamıyorum arabayı işte biraz sert geliyo bana göre.sola kırdım direksinyonu,önümde de kücük bi direk vardı işte.geriye taktım sandım meğerse 1 e geçmiş araba.eh siz sağolun sol sinyalin dış plastiği kırıldı.alt tampon yerinden çıktı,eh birazda çizik var :(((...
moralim çok bozuk.şimdi babamı bekliyorum.bakalım ne diyecek.benim için dua edin.....çok bişe yok ama böle ufak şeyler olunca daha çok kızıyo.tamamen dikkatsizlik işte :(
güzelim yeşilim çizildi..:cry:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur böyle şeyler, Cana gelmesin gerisi önemli değil.Anlattıgın kadarı ile pek masraflık birşey de yok? Bir sinyal camı, tamponu da tekrar taktırırsın.Çizik de ufak bir rötüş ile halledilir.Geçmiş Olsun

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun anlattığınız kadarıyla maddi olarak can sıkılacak çok fazla birşey yok...Bende uzun süre babamın arabasını kullandım o duyguyu iyi bilen biri olarak manevi olarak canı sıkılıyor elbette insanın...Cana geleceğine mala gelsin candan başka herşey geri gelir...

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, olur böyle şeyler...

geri vites diye 1 e nasıl taktınız men onu anlamadım, Mandalı kaldırdiğiniz zaman vites zaten sola doğru bayağı gider, mandalda mı sorun var acaba sizin?

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah Senİ Nasil Bİlİyosa .....

Saka Saka Takma Kafana Herkes Hata Yapar Cana Gelmesİn Mala Gelsİn Nolcak Çok GeÇmİŞ Olsun...

orhaninho

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KARDEŞ GEÇMİŞ OLSUN ,BENİMDE BAŞIMA GELDİ ,ALLAH KENDİ ARABANI VURA KIRA SÜRMEYİ NASIİP ETSİN:p
BABA MALI İNSAN FENA OLUYO,,,

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun takma kafaya olur böyle şeyler. :sorry: Ben daha 18 yaşında iken bi tanıdığımızın arabasıyla zincirleme kaza yaptım araç pert oldu nerdeyse,sonra teyzemgilin arabasını inşaat temeline yatırdım savrularak ve ünv de iken bi arkadaşın arabasının alt takımlarını dağıttım :eek: Adı üzerinde kaza;oluyo işte malesef.Ama bu şahsıma ait 4. aracım.Çok önemli bi vukuatım yok Allah a şükür.Vura kıra çarpa öğrendik galiba ... :)