dingili gönyeye getirmek.

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka dingil sökülüp önceden kaydedilmiş ölçülere göre preslenerek orjinal ölçülerine getirebiliyorlarmışşş. bu doğru mudur. doğruysa nerede yapılabilir. şaseci demeyin çünkü sökmeden 1 kriko vurmaya 100 tl alıyorlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sizin araç kazalı falan mı?

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Savaş abi arkadaşın araç taklalı forumda yayınladı arabasını corsa

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kazalı arka dingil çıkma ile değişti. şu an için problem yok ama bu olayı duydum. bu yöntem doğru ise 3-4 ay sonra tekrar kontrol ettirmeyi düşünüyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abimin aracı bir kaç takla atarak ağır hasar almıştı, onarım sırasında aracı robota sokup son kontrollerini robot üzerinde yaptırmıştık. Yapılan onarım sonrası hiç bir olumsuzlukla karşılaşmamıştık. Yaptırdığınız onarım içinize sindiyse, teknik olarak bir sıkıntı yoksa boş yere canınızı sıkmayın.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi altı güneş görmüş araçtan hayır gelmez

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz güvercin sağolasın verdiğin moral için. ben neden söz ediyorum sen ne diyorsun. allah inşallah senin başına vermezde benim gibi uğraşmazsın. güve rcin kardeş başına gelse zaten böyle cevap yazmazsın. Savaş abi size ise teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi altı güneş görmüş araçtan hayır gelmez
Biz de önceleri öyle düşünüyorduk ama paraya kıyıp kaliteli bir onarımdan sonra aracın kazalı olduğunu çoğu servis ve usta anlayamadı. Aracı satışa çıkardığımızda soranlara aracın kazalı olduğunu söylüyorduk dolayısı ile araç elimizde kaldı, bir arkadaş böyle araç satılmaz, bana vekalet verin ben satarım dedi, vekaleti aldı aracı bizim istediğim fiyatın üstüne sattı.

ahmetc669

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş bey cahillimize sayın ben bu robot işini ilk kez duyuyorum robot opel servislerinde bulunuyormu yoksa farklı bir uzmanlık alanımı robot mekanik ,kaborta ,şase ,elektronik gibi arızaların tümünü gösterebiliyormu ?