Dikkatli Olun

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
neye güveneceğimizi şaşırdık:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Millet olarak özümüzü unuttuk o kesin. Vicdan kalmadı merhamet desen tükendi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Devlet kullanım dışı araçlarını bizler gibi internette falan satamaz ki. Eskiyen araçlarını TASİŞ'e devrederler onlar da kullanılabilecek durumda olanları ihale ile satarlar, çok eski olanları da MKE kurumuna hurda olarak verirler.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devlet kullanım dışı araçlarını bizler gibi internette falan satamaz ki. Eskiyen araçlarını TASİŞ'e devrederler onlar da kullanılabilecek durumda olanları ihale ile satarlar, çok eski olanları da MKE kurumuna hurda olarak verirler.

Toplu satış yapılıyor savaş bey.Hatta ben bir ara askeriyeden 4-5 tane land lover defender alıp lüks hale getirip satmayı planlamıştım.Kısmet olmadı başka şeyler çıktı.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçen sene İzmir'deki MKE parkında çok askeri araç vardı. Dışarıdan bakılınca alınacak durumda olanlar vardı ama içlerini inceleyince uzak durmak daha mantıklı geldi :).

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene İzmir'deki MKE parkında çok askeri araç vardı. Dışarıdan bakılınca alınacak durumda olanlar vardı ama içlerini inceleyince uzak durmak daha mantıklı geldi :).

İşte iyilerini bulacaksın alacaksın.Özellikle kapalı kasaları çok tutuluyor.Açık kasa olanlar genelde güneydoğudan geliyor dağlarda tepelerde çok hırpalanmış oluyor.Bulabiliyosan amakam aracı olarak kullanılanlar var onlar oralardaki görevliler tarafından biliniyor ve adamı olana üstüne yazılan ihale numarası söyleniyor :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Biz birilerini bulmuştuk ama geç kalmışız (bizim baktığımız araçlar ikinci ihaleye kalanlarmış)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hep dolandıranlar suçlu dedik demesine ama bazı uyanıklar da beleş mezar bulsa yatacak konumdalar... yani bir nevi beni öpen yok mu arayışı içinde olanlar var :)

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz birilerini bulmuştuk ama geç kalmışız (bizim baktığımız araçlar ikinci ihaleye kalanlarmış)

Bende ikinci ihaleye kalmıştım :) Şu anda piyasada tedaş tan çıkma land lar var ama onlar 3000 motor ne ikinci eli var ne de motorları tutulmuyor.Ama tedaş ve telekondan çıkanlar daha temiz.