Devredışı kalan orjinal usb yi devreye sokma

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Devredışı kalan orjinal usb yi devreye sokma

ütenmen link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, aracıma multimedyayı kendim montajladım. Aracım edition olduğu için orjinalden usb portu yok, bu uygulamayı yapmayı düşünüyorum, bugün servisi aradım çakmaklıkla birlikte usb portu olan kısımı sordum elimizde yok dedi getirtebilirmiyiz dedim bisürü şey söyledi neyse daha önce usbsiz sadece aux ve çakmaklık olan bölümü getirmişler fiyatı 150 tl dedi bende kolay gelsin dedim :)))) bu parçanın yada sadece usb soketinin parça kodunu bilen varmidir ayrıca nereden temin edebilirim uygun fiyatlı. iyi geceler.

USB soket
GM 13349323 / 17 80 525

Çakmaklık için ayrı plastik almanıza gerek yok arka konnektör oturma girişleri hazır. Eli yatkın birisi on taraftan USB girecek yeri keserek takabilirsiniz. (ben öyle yaptım)

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

@ftertezzek link' Alıntı:
USB soket
GM 13349323 / 17 80 525

Çakmaklık için ayrı plastik almanıza gerek yok arka konnektör oturma girişleri hazır. Eli yatkın birisi on taraftan USB girecek yeri keserek takabilirsiniz. (ben öyle yaptım)
Teşekkür ederim servise bide kodla fiyat sorayım inşallah uçmaz fiyat niyetim orayı kesmek ama servise anlatamadım derdimi.

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ütenmen link' Alıntı:
Teşekkür ederim servise bide kodla fiyat sorayım inşallah uçmaz fiyat niyetim orayı kesmek ama servise anlatamadım derdimi.

ben bu kodla aldım 1 haftada geldi parça KDV dahil 27 veya 29 TL .