Devir kesici

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 6500devire cıktıktan sonra aracım halıyle devir kesiyo ve arac frenliyo kendini bu devir kesiciyi nasıl iptal edebiliriz? Beyinemi yuklu yoksa baska bır sisitemimi var yardımcı olursanız sevinirim.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm, maksimum deviri chip tuning ile ayarlayabilirsin, yani ecu'ya bağlı olay ancak aracın twinport ise geçmiş olsun...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
Nİye GeÇmİŞolsun?

Twinportlara o kadar aramama rağmen chip-tuning yapabilen biyer bulamadım da ondan, beyin hybrid olduğundan remap yapılamıyor...
Sadece dbilas hallederiz diyor, onlar da Almanya'da olduğundan beyini komple söküp Almanya'ya göndermen gerekiyor...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Twinportlara o kadar aramama rağmen chip-tuning yapabilen biyer bulamadım da ondan, beyin hybrid olduğundan remap yapılamıyor...
Sadece dbilas hallederiz diyor, onlar da Almanya'da olduğundan beyini komple söküp Almanya'ya göndermen gerekiyor...
yada almanyadan cip tununig yapılmış aracına uygun bir beyin alman gerekiyor

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu devir kesici dizellerde warmı ? yani sonuna kadar gaaza yüklensem kendiliğinden kesiyormu gazı? cevaplarsanız memnun olurum........

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi ki var 6500 devirden sonra araba gazı otomatikmen keser

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan83' Alıntı:
bu devir kesici dizellerde warmı ? yani sonuna kadar gaaza yüklensem kendiliğinden kesiyormu gazı? cevaplarsanız memnun olurum........
Gaza istediğin kadar yuklen senın aracında da keser ama 6500 de kesmez senin cdtı olması lazım 5000 zor görursun ;)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazukaa' Alıntı:
Gaza istediğin kadar yuklen senın aracında da keser ama 6500 de kesmez senin cdtı olması lazım 5000 zor görursun ;)
Cdti da 5200 gördüm kesme olmadı ama ben tabiki gazı kesmek durumunda kaldım.5000 redline.Dizeli sıkıştırmamak gerekiyor.