Detaylı Temizlik Ürünleri/Uygulaması Hakkında Tüm Sorular

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
İzmir ekibi az çok beni tanır. Askere gittim geldim derken foruma epeyce uzun zamandır giremedim. İzmir-Balçova'da By Batu Car Care adı altında Buharlı Oto Temizliği ve Detay Merkezi açtım. Meguiars ürünleri kullanıyorum ve bu ürünler hakkında bilgi paylaşımı için konuyu açtım. Diğer ürünlerle ilgilide bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim... Eğer kafanıza takılan soru ve düşünceleriniz varsa yardımcı olmak isterim...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun yaşıtım olmana rağmen benden iki avantajın var 1 dükkan sahibi olman 2 askerliğini yapmış olman :) Kısmet olursa bende ilerde bi dükkan açmayı düşünüyorum askerliğide 29 yaşına kadar yolu var elbet ben 30 yaşına gelene kadar çok değişiklikler olur askerlik konusunda

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Dükkanınız hayırlısı olsun , bol kazançlar dilerim ;)
teşekkürler sağolun...

Hayırlı uğurlu olsun yaşıtım olmana rağmen benden iki avantajın var 1 dükkan sahibi olman 2 askerliğini yapmış olman :) Kısmet olursa bende ilerde bi dükkan açmayı düşünüyorum askerliğide 29 yaşına kadar yolu var elbet ben 30 yaşına gelene kadar çok değişiklikler olur askerlik konusunda
Askerliği aradan çıkarmak lazım dedim gittim geldim :) teşekkürler...

yanlış anlamazsan tavsiyem ne kadar askere erken gidersen o kadar senin için iyi olur hayata atılmak için her zaman önünde bir engel gözüyle görülecek ve göreceksin...

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir ekibi az çok beni tanır. Askere gittim geldim derken foruma epeyce uzun zamandır giremedim. İzmir-Balçova'da By Batu Car Care adı altında Buharlı Oto Temizliği ve Detay Merkezi açtım. Meguiars ürünleri kullanıyorum ve bu ürünler hakkında bilgi paylaşımı için konuyu açtım. Diğer ürünlerle ilgilide bilgim dahilinde yardımcı olmak isterim... Eğer kafanıza takılan soru ve düşünceleriniz varsa yardımcı olmak isterim...

merhaba...metalik siyah araca el ile uygulanabilecek en iyi cila hangisi...?

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba...metalik siyah araca el ile uygulanabilecek en iyi cila hangisi...?

Hocam sen arkadaşa sormuşsun gerçi ama ben bir fikrimi paylaşmak istedim bununla ilgili olarak

Benim eski aracım metalik siyahtı (eski 307 im) neredeyse denemediğim cila ve boya koruma ürünleri kalmadı , benim anladığım şu ki el ile bu iş yapılmaz insanın elini bırak beli kopuyor ağrıdan , bu iş için kesinlikle polisaj makinesi lazım tek tek uğraşmaya kalkarsan arabanın her tarafı ile hiç birşey başaramadığın gibi arabanıda batırırsın tüm tozlar üstünde toplanır aracının mahvolur

Ha yok ben sadece bölgesel olarak (sadece kapıya , kaportaya gibi) uygulayacağım dersen Formula 1 ürünlerini tavsiye ederim , Tekzen mağazasında bulabilirsin bu markanın ürünlerini gerçekten kalitelidir , Amerikan Malıdır (Arkasında made in U.S.A. yazar)

Kısacası bölgesel için bu ürün tavsiyem ama arabanın her yerine yapacaksan uygulamayı polisaj makinesi %500 lazım hocam

Senin el ile 1 kez geçtiğin yeri polisaj makinesi 100 kez geçiyor aynı sürede