Deri Koltuk Bakımı, Yıpranmayı Engelleme

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarım biliyorsunuz arabayı alalı 2 hafta oldu daha öncede deri koltuk araba kullanmadım hiç bu konularda bi bilgim yok
özellikle merak ettigim çoğu deri koltuklu arabalarda olan problem derinin yırtılması bunun nasıl önüne geçebilirim.Şu an hiçbirşey yok.
Geçilirmi yoksa bir süre sonra her halükarda başımıza gelecekmi bu olay

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer düzgün kullanırsanız kumaş koltktan farkı yoktur yırtılma açısından ama arada bir deri bakımı için gerekli süt tarzı kremleri var onlardan kullanmanızı öneririm çatlamaya karşı ama kaliteli olanlarından kullanırsanız iyidir ayrıca deri koltuk temizlik açısından da kolay oluyor

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto deri bakim ürünleri var ben sonax dan kullaniyorum tavsiye ederim ama onun disinda bir forumda okumustum normal cilt kremleri de catlamayi engelliyormus.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
badem yağı tavsiye ediliyordu ama genede bir sorun derim...

ozyvet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle gliptone en iyisi. Bulamıyorsanız cleaner ve conditioner ayrı olan ürünleri kullanabilirsiniz.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer düzgün kullanırsanız kumaş koltktan farkı yoktur yırtılma açısından ama arada bir deri bakımı için gerekli süt tarzı kremleri var onlardan kullanmanızı öneririm çatlamaya karşı ama kaliteli olanlarından kullanırsanız iyidir ayrıca deri koltuk temizlik açısından da kolay oluyor

oto deri bakim ürünleri var ben sonax dan kullaniyorum tavsiye ederim ama onun disinda bir forumda okumustum normal cilt kremleri de catlamayi engelliyormus.

badem yağı tavsiye ediliyordu ama genede bir sorun derim...

nano koruma isteyene

http://gtechniq.com/shop/3s-for-cars/interior-coatings/l1-leather-guard/

temizleyici + koruyucu klasik düzen olarak gliptone marka deri ürünleri tavsiye ederim.

Kesinlikle gliptone en iyisi. Bulamıyorsanız cleaner ve conditioner ayrı olan ürünleri kullanabilirsiniz.

teşekkürler üstadlarım koruyucu ürünler varmış demekki
en iyisi ben şimdilik bi forma geçiriyim koltuga o arada da dediğiniz ürünleri araştırıp soruşturup buluyum ALLAH izin verirse gerekli bilgilendirmeyi yaparım size tekrar teşekkürler