Deişken emme manifoltu

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası bende merak ediyorum. vakit bulabilsem gidecem söktürüp baktıracağım ama.. vakit yok :) parça arızalı olduğundan değil sadece meraktan baktıracağım :D

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak etsekte arkası boş konunun. Birisi birşey diyor arkasını getirmiyor. Şu parça flan falan, değiştirdim şöyle oldu böyle oldu ama parçayı nerden buldun nasıl temin ettin yok bişey. Üstelik bu konuyu görüyorsun ve balıklama atlıyorsunki birisi bişey tavsiye ederde faydalanırım diye yine tık yok.

evet size katılıyorum

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bugün üstten baktım.Elle kontrol etmeye çalıştım ama el ulaşmıyor.Manifoldu sökmek lazım heralde bu parçaya ulaşabilmek için.

siberdin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar şu parcayı soken olursa adam akıllı bır resmını ceksın. selonoıdın olsun vakumun olsun. bıde selenoıdın kodunu alsın.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendeki manifolt vakum arızalanmamış arıza selenoidden çıktı değişmedim oraya benzin otomatı selenoid eklettim problem ortadan kalktı şimdi adam gibi bir gt oldu aracım

Ben buğün amcamınoğlu ile( motorcu kendisi) aracımım rot kolu ve z rot değişim için aracı lifte aldık işlem bittikten sonra sizin bahsettiğiniz bu diyafram olayından bahsettim ve başladık parçanın yerini aramaya hakikaten çok pis bi yerde baktık benim diyaframda çalışmıyo usta ardaki rolenin vakum yapmadığını söyledi bunu üstüne roleyi söktük parça bu

o parçayı söküp resimde
Ekli dosyayı görüntüle 10422
mavi renkle işaretlediğim hortumları biribirine bağlayınca diyafram çalıştı anladığım kadarı ile role arızalı ayrıca rolenin fişi çekilince arıza ışığı yandı takınca tekrar söndü anladığım kadarı ile tesisatında da sorun yok şimdi
acaba roleyi bulabilirmiyim numarası bu 90530543
ayrıca roleye 12 volt verince çzlıştığını gördüm tabi çalışma şeklinin nasıl olduğunu bilmediğimden bunu tam olarak sağlam olarak değerlendiremedim şimdi bu parçanın muadili var mı bulamazsam diye soruyorum evet dediğinize geldi çoğu araçta bu çalışmıyor.

bu benzin otomatın nasıl bağladınız nerden temin ederim nasıl bağlarız yardımcı olursanız sevinirim.
birde selenoid dediğiniz bu resimdeki kırmızı olan bölgedeki parçamı