Degisik Tasarim Kultablasi

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
bayramda 10 saat yol gidecegim icin, kendi secimim aksesuar oldu :)
bi küllük her sigara içicisinin arabasında en olmaz parçadır  dancee
nasılsa çakmak bulmak kolaydır :) küllük nie koymazlar ki arabalara, eski arabalarda ki çekilince gelen küllükleri özledim :(

[img=800x597]http://img.tapatalk.com/d/13/08/05/ype9u7up.jpg[/img]

[img=800x597]http://img.tapatalk.com/d/13/08/05/gamy7ana.jpg[/img]

[img=800x597]http://img.tapatalk.com/d/13/08/05/agu8u4a3.jpg[/img]

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Degisik Tasarim Kultablasi

Sigara kullanıyorum; ama arabada 1 tane bile içmedim, içmem. Arabada içecek olsam da tercihim sizin bu küllük olmazdı :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende sigara kullanmama rağmen arabada hiç sigara içmedim ve başkasının içmesine de müsaade etmedim.
Eski aracımda yaşadığım tecrübelerden sonra artık araçta sigara içmeye karşıyım. (Dikkatsiz bir arkadaşım tavanı yakmıştı)
Yalnız o küllüğün oraya nasıl sabitlendiğini çözemedim.  ::)
ևift taraflı bant falan mı kullandınız?

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

burakkarsli link' Alıntı:
Sigara kullanıyorum; ama arabada 1 tane bile içmedim, içmem. Arabada içecek olsam da tercihim sizin bu küllük olmazdı :)

- dunyaya bi daha gelmioruz be dostum.
benle gitmeyecek araba mezara..

MeRt link' Alıntı:
Bende sigara kullanmama rağmen arabada hiç sigara içmedim ve başkasının içmesine de müsaade etmedim.
Eski aracımda yaşadığım tecrübelerden sonra artık araçta sigara içmeye karşıyım. (Dikkatsiz bir arkadaşım tavanı yakmıştı)
Yalnız o küllüğün oraya nasıl sabitlendiğini çözemedim. ::)
Çift taraflı bant falan mı kullandınız?

- benim arabanin sag on tarafta siGara yanigi war. dedigim gibi benle girmeyecek mezara bu araba, benim keyfim daha onemli. ( bakis acisi farki )

- arkasinda dikdortgen seklinde kullugun ustune oturmasini saglayan bi tabaka war. ve bu tabakanin arkasindada kendiliginden cift tarafli bi bant war..

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabaya ve binenlere yazık günde 2 paket içen birisi olarak sîgarayı bıraktım .ama içerken arabada hiç içmedim

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tercih meselesi be kardeşim. Tam bir sigara bağımlısıyım önceki arabamda atlattığım olaylardan sonra değil sigara içmek elimde kalem bile tutmuyorum :) silindir küllüklerde fena değil bu arada daha güzel olabilirdi. İçmesemde küllük bozuk para için ideal.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

yavuzozkan link' Alıntı:
Tercih meselesi be kardeşim. Tam bir sigara bağımlısıyım önceki arabamda atlattığım olaylardan sonra değil sigara içmek elimde kalem bile tutmuyorum :) silindir küllüklerde fena değil bu arada daha güzel olabilirdi. İçmesemde küllük bozuk para için ideal.

- silindir küllüklerin olduğu yere cola falan koyup içiyorum, o yüzden onlardan almadım, içecek yerimi kaybetmek istemedim

tff2525 link' Alıntı:
Arabaya ve binenlere yazık günde 2 paket içen birisi olarak sîgarayı bıraktım .ama içerken arabada hiç içmedim

- bende pek içmem, genelde kısa mesafe olduğu için. ama bayramda uzun yola çıkcam 10 saat içmezsem, kafayı yerim..
normalde az içerim mümkün olduğu kadar, araç içinde...

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende eski bir tiryaki olarak; (şimdi herkesi Allah kurtarsın) küllük çok hoş olmuş, tam zevkçü işi çokta yakışmış.Hayırlı yolculuk ve iyi bayramlar...

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

- tesekkur ederim guzel yorumlariniz icin

sigarayi birakanlar bunu nasil basarior anlamiim. benmi cok bagimliyim? yada cok iradesizim :(