debriyajda boşluk..

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar.2011 astra hb 1.3 cdtı sport aracım var.yaklaşık 3 ay önce aldım 2. el oalrak.daha sonra farkettim ki debriyaj pedalınd a boşluk var .pedal sağa sola sallanıyor. servise götürdüm (garanti yok bua rada) pedals eti değşecek dedi.1500 tl f,yt çıkardı.sonra dışarda birkaç ustaya götürdüm pedalda boşluk var söküp tornada doldururuz tarzı şeyler söyledi.en son gittiğim ise direksiyon, altta kalan platik kapaklar  vs hepsi sökülecek dedi.başına böyle bir olay gelen var mı.ve ne yapabilirim. :(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: debriyajda boşluk..

Disarda isi bilen biyerde yaptirmak mantikli.
1500 tl fahis bi rakam.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Disarda isi bilen biyerde yaptirmak mantikli.
1500 tl fahis bi rakam.
  +1 güvendiğin bir ustada yaptırmak en mantıklısı hem ucuz hem servisten daha iyi benim böyle bir ustam var garantim bitince ondan başkasına gitmem

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O boşluk aracı aldğımdan beri bende de var, aracımın garantisi devam ediyor ama onu bir problem olarak düşünmemiştim açıkcası. Buradaki birçok arkadaş kendi aracında da olduğunu belirtmişti ve onun bir problem olmadığı kanısına varılmıştı. Olmazsa bir gideyim.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eğer aracınızın garantisi devam ediyor olsaydı servisin size cevabı aracınızda hiçbirşey yok herşey normal olurdu :) takmayın kafanıza ve aracın kalkışında sorun problem hissetmiyorsanız hiç elletmeyin derim . Sürüşüne mani olacak kadar sıkıntılıysa işin ehli tavsiye bir ustaya gidebilirsiniz hem uygun fıyata yapar ve kafanızda soru işareti kalmaz.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
eğer aracınızın garantisi devam ediyor olsaydı servisin size cevabı aracınızda hiçbirşey yok herşey normal olurdu :) takmayın kafanıza ve aracın kalkışında sorun problem hissetmiyorsanız hiç elletmeyin derim . Sürüşüne mani olacak kadar sıkıntılıysa işin ehli tavsiye bir ustaya gidebilirsiniz hem uygun fıyata yapar ve kafanızda soru işareti kalmaz.
Her servis aynı değildir :D Ben servisimden de bayimden de çok memnunum. bravoo Saygılar.

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

debriyaj görevini tam olarak yerine getirmekte bir sıkıntı yok ancak rahatsız ediyor kullanırken.2-3 cm kadar sağa sola oynuyor.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bysmail link' Alıntı:
debriyaj görevini tam olarak yerine getirmekte bir sıkıntı yok ancak rahatsız ediyor kullanırken.2-3 cm kadar sağa sola oynuyor.
Arkadaşım senin debriyaj oynamak değil yani az daha gitse frenle kafa kafaya verip arabada volta atacaklar :D Şaka bir yana arkadaşlarında dediği gibi sağlam bir ustaya gidip yaptırmak en mantıklısı servisler servis işinden para kazandıkları için rakamlar genelde uçuk çıkıyor. Bizim bu bölgede garantisi biten araba sanayide alır soluğu :D

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

fivb.jpg

sonunda yaptırdım.200 tl ye maloldu.100 lira torna + 100 işçilik.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1300Tl kardasın :D geçmiş olsun