Debriyaj Seti ...

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debrıyaj setı alıcam luk veya sahcs dusunuyordum ama parcacının tekınde delko marka vardı daha once duymadım hıc bununda onlardan farkı olmadıgını soyledı arada 80 tl daha ucuz bı fıyatı var parca hakkında bılgı varsa verırsenız sevınırım

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
fiyat farkı olup da kalite farkı olmayan hiç bir ürün görmedim şimdiye dek :) debriyaj gibi çok iyi olması gereken bir parçada 80 lira için risk almayın ve luk yahut sachs ile devam edin bence.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam LUK en kaliteli parçadır, eğer paradan sakınacam diyorsanız MA-PA marka alın. Yarısından daha ucuza ve fena olmayan parçalardır, taksicilerin alayı ma-pa kullanır.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Sach kullandım daha önce Vectra'mda beş para etmez şimdi Zafira'ma Luk taktırdım çok memnunum ... :good:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
luk da şu anda sorun var ilk kalkışta titreme yapıyor sachs almanız da yarar var ac delco sakın almayın sorun yaşarsınız ben çok uğraştım ve sachs en iyisi

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozmn en İyisi sachs almak dedııgnı gıbı zaten almamın amacı kalkıslardakı tıtremeyı gıdersın dıye cunku vıtes gecıslerımde sıkıntı yok delko ıse sadece bılgı alayım dedım tesk ederım

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Luk haricinde en iyi dendiğini ilk kez burda duyuyorum ... :eek:

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
luk da şu anda sorun var ilk kalkışta titreme yapıyor sachs almanız da yarar var ac delco sakın almayın sorun yaşarsınız ben çok uğraştım ve sachs en iyisi

ben de 3 sene önce ilk kalkıştaki silkelemeden dolayı değiştirmiştim LUK marka takıldı. İki sen kullandım yaptığım km de toplamda 4/5 bin ancaktır ve çoğu düz yolda son derece itinalı kullanarak. sonra iki seneyi geçtikten sonra ilk kalkışlarda yine titremeler başladı ancak şu şekilde oluyor: örneğin uzun yol yapıyorum 100/150 km sonra varacağım yerde araç biraz yatınca (örneğin ertesi güne kadar) sonraki ilk kalkışta, ilk birkaç kalkışta sağlam silkeliyor. sonra da kesilip daha da yapmıyor.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
vectra a aracımda 40000km kullandım en ufak bir sertleşme ya da silkeleme hissetmedim aksine her zaman pamuk gibi ve sarsıntısızdı Luk güzeldir,diğerlerini kullanmadım.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şekilde ben de SACHS'a iyi dendiğini ilk defa görüyorum. 140 150 liralara TRW marka da var, aslında gaza fazla yüklendiğinizde kaçırma yapmıyorsa bence değiştirmeyin.