Debriyaj bilyası dağılmış

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Aracım 1.3 dizel cosmo.  Bugün işimle ilgili bir toplantıdan çıktım ve ofise dönerken trump towersda arkadaşımla durduk ve yemek yiyelim dedik. Neyse otoparktan çıktık ևağlayan yanyolda 2. Viteste giderken sanki tekerlere tel takılmış gibi gacırtı sesleri arasında araç stop etti ve araç 2. Viteste takılı kaldı. Marşa basıyorum tık yok vitesi boşa alamıyorum 2 ye sabitlenmiş halde araç yan yolda kaldı ve aracın sol ön taraftan aşırı derecede yağ akıttığını gördüm. Neyse sağolsun kaskomun yol yardımı ile Opel Gerçek e çektik. Ilk teşhiş debriyaj bilyesi dağıldığı? Kesin teşhis için şanzımanı sökmeleri gerektiği ve bunun ücretinin 600 TL olduğunu belirttiler. Ama Allah razı olsun Opel clup card sahiplerine bu işlem 380 TL'cikmiş. Sadece söküp takma işçiliği bu bu arada. Neyse sorun sadece bilyedeyse 380 tl de onun ücretiymiş baskı başlatmada sorun varsa 1400 e patlarmış. Sizin başınıza böyle bir sorun geldiği geldiyse böyle bir sıkıntının maliyeti için 2000 tl ödemek normalmidir. Yeni insignia düşündüğüm şu günlerde Opel iyice canımı sıkmaya başladı.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Arizayi tespit edip kasko'dan halledebiliyorlar mi? Gecmis olsun bu arada. Yalniz sanzuman sokme takma 380 TL ne demek? Sabirli cikmissiniz hocam.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Debriyaj bilyası dağılmış

xisunknown link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Aracım 1.3 dizel cosmo.  Bugün işimle ilgili bir toplantıdan çıktım ve ofise dönerken trump towersda arkadaşımla durduk ve yemek yiyelim dedik. Neyse otoparktan çıktık ևağlayan yanyolda 2. Viteste giderken sanki tekerlere tel takılmış gibi gacırtı sesleri arasında araç stop etti ve araç 2. Viteste takılı kaldı. Marşa basıyorum tık yok vitesi boşa alamıyorum 2 ye sabitlenmiş halde araç yan yolda kaldı ve aracın sol ön taraftan aşırı derecede yağ akıttığını gördüm. Neyse sağolsun kaskomun yol yardımı ile Opel Gerçek e çektik. Ilk teşhiş debriyaj bilyesi dağıldığı? Kesin teşhis için şanzımanı sökmeleri gerektiği ve bunun ücretinin 600 TL olduğunu belirttiler. Ama Allah razı olsun Opel clup card sahiplerine bu işlem 380 TL'cikmiş. Sadece söküp takma işçiliği bu bu arada. Neyse sorun sadece bilyedeyse 380 tl de onun ücretiymiş baskı başlatmada sorun varsa 1400 e patlarmış. Sizin başınıza böyle bir sorun geldiği geldiyse böyle bir sıkıntının maliyeti için 2000 tl ödemek normalmidir. Yeni insignia düşündüğüm şu günlerde Opel iyice canımı sıkmaya başladı.

ևok geçmiş olsun.  :(
Keşke aracınızı Gerçek servis yerine Odak'a çektirseydiniz.
Opel Gerçek bana iki ay önce 250 TL dediği bir uygulama için iki ay sonra 500 TL ücret istedi. ֖ğle molası olduğu için bana 500 TL diyen danışman arkadaş yemeğe çıktı ve bu seferde yan bankodaki arkadaşa aynı uygulamayı sordum, o da 400 TL dedi.  ???
Bende bir daha uğramamak üzere çıktım, gittim.
Gerçek servisin bu aralar fiyat politikası kime ne tutturursam şeklinde. Size de aynı şekilde davranmış olabilirler.  002tuhaff
Yerinizde olsam diğer servislerle irtibata geçip, aynı işlemler için ne kadar ücret talep edileceğini sorardım.

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Arizayi tespit edip kasko'dan halledebiliyorlar mi? Gecmis olsun bu arada. Yalniz sanzuman sokme takma 380 TL ne demek? Sabirli cikmissiniz hocam.

Maalesef full kaskom olmasına rağmen mekanik ağrıza olması nedeniyle kasko kapsamına girmediği söylendi. 380 TL Opel gerçeği maalesef ... şanzıman sökme takma işleminin bedeli 600  TL  miş de Opel clup card sahiplerine 380 TL miş. Allah opelin yetkili servislerine muhtaç etmesin.

xisunknown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
ևok geçmiş olsun.  :(
Keşke aracınızı Gerçek servis yerine Odak'a çektirseydiniz.
Opel Gerçek bana iki ay önce 250 TL dediği bir uygulama için iki ay sonra 500 TL ücret istedi. ֖ğle molası olduğu için bana 500 TL diyen danışman arkadaş yemeğe çıktı ve bu seferde yan bankodaki arkadaşa aynı uygulamayı sordum, o da 400 TL dedi.  ???
Bende bir daha uğramamak üzere çıktım, gittim.
Gerçek servisin bu aralar fiyat politikası kime ne tutturursam şeklinde. Size de aynı şekilde davranmış olabilirler.  002tuhaff
Yerinizde olsam diğer servislerle irtibata geçip, aynı işlemler için ne kadar ücret talep edileceğini sorardım.

Vay arkadaş keşke Odak a çektirseydim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servis muduru BARİŞ la gorusun.
İndirim vs. talep edin
Gecmis olsun.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun can sıkıcı bır durum lakın Gercek servısı bılmem ama Odak ta gonul rahatlıgı ıle olması gereken normal fıyatlara yaptrabııdınız

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam indirmezlerse forumumuzdan Tarık beyle irtibata geçin o aracınızın odağa gitmesi için yardımcı olur.çok da uygun fiyata yapar.gerçek servisi biraz sıkıntılı.