davlumbaz pütür uygulaması

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fazla fazla yetiyor bugra. normalde eger katları verimli bir şekilde atarsanız 2 davlumbaza 1 kutu pütür de yeter. ama ben dolu dolu attım. 3 sefer attım ama atarken çok kat geçtim. yani 1 kutu ile 2 davlumbaz dolar. ama benim şoyle bir avantajım vardı. benim davlumbazların yarısı tamponlara baktığı ıcın orayı 1-2 kat attım. yani şoyle oluyor. normalde her aracın ön davlumbazının yarısı kabine bakıyor ve zaten en çok çamur-su buraya sıçrıyor , ruzgar buraya vuruyor. bende kabine bakan yerleri iyi doldurdum. yani kısaca 3 kutu pütür ile 4 davlumbaz hayli hayli dolar...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maslak sanayide bence altını yıkarlar belki bir yıkamacıda lift falanda olabilir bu alt yıkama için özellikle almış olabilirler..

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maslak yakınlarındaysanız ayazağa oyak sitesi çıkışında Eğin petrol var PO bayisi.Orda alt yıkama kuru yağlama mevcut.Hemde çok meşhurdur ve işlerini çok iyi yapıyorlar.Büyük arabacıların(otobüs-kamyon) hepsi bilir orayı :)

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hortlatayım bari :) Melih ses bakımından bir faydası oldu mu pütürün? ve 1 senedir herhangi bir sıkıntı yarattı mı ? Havalar ısınırken ciddi ciddi düşünmeye başladım bu uygulamayı da...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimleri Full HD koymasak daha iyi olacakmış. Elinize saglık.