Cycloneden bıktım...

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cycloneden bıktım...

biraz önce HakaN beyin yardımıyla primo yu yükledim. yine txt dosyası oluşturdu ama bu sefer daha az yaklaşık 4 dosya oluşturdu. dont panic te on/off tuşuna her bastığımda yüzlerce oluşuyodu.

size tavsiyem ( benim yaptığım gibi ) on off tuşuna basmadan kullanmanız yani radyoyu kapamayın. kontağı açtığınızda teyip çalışsın , kontağı kapadığınızda teyip kapansın. bu tarz kullanıma geçmeden önce , üretilmiş olan bütün txt dosyalarını silin, sonra sorunsuz kullanın

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olenus link' Alıntı:
biraz önce HakaN beyin yardımıyla primo yu yükledim. yine txt dosyası oluşturdu ama bu sefer daha az yaklaşık 4 dosya oluşturdu. dont panic te on/off tuşuna her bastığımda yüzlerce oluşuyodu.

size tavsiyem ( benim yaptığım gibi ) on off tuşuna basmadan kullanmanız yani radyoyu kapamayın. kontağı açtığınızda teyip çalışsın , kontağı kapadığınızda teyip kapansın. bu tarz kullanıma geçmeden önce , üretilmiş olan bütün txt dosyalarını silin, sonra sorunsuz kullanın
öylede uğrasılmaz ki ya bi çare bulmaları lazım ayrıca sildikten sonrada geç acılma belli bir zaman sonra devam ediyor düzelmiyor silsende

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kuraldışı link' Alıntı:
tavsiye etmiyor musunuz bende dusunuyordum bu dalgadan
ben sahsen tavsiye etmiyorum görsel acıdan arabayı cok değiştiyor kesinlikle olsun diyorum ama sorun cıkardıkcada sinir oluyorum tabi sorun cıkmayan arkadaslarda var sonucta bu sorunuda halledicekler ama uğrasırım ben diyorsan kesinlikle al arabanın ön konsolunda cok fark yaratıyor

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olenus link' Alıntı:
benim cyclone da da virüs var bayiden 4 kere yeni kutusunda cihaz geldi bunlar takıldı. bunlardada aynı sorun var. virüs olduüunu nerden mi anlıyorum.

dosyalar dan sd kart içine giriyorum , orada binlerce .txt dosyası oluşturuyo ve cihazın çok geç açılması açıldıktan sonra da navigasyon ekranında donma yapması. son bi kez gidip konuşucam olmazsa turuncu grafik ekranıma dönmeyi düşünüyorum para iadesiyle. bu garantiyi aldım.
ilk cyclone daki program ile şimdiki cyclondaki program farklı yani herşey aynı görünüyor ama yeni cyclonlarda kullanılan d2280 önceki versiyona yüklendiğinde bu sorun oluşuyor.serviste d2280 klaörünü yeniden yüklüyorlar ancak versiyon bilgisen bakmadan yapıyorlar bunu.ayarlar-seçenekler-kısdmından versiyon bilgisi verirseniz yardımcı olabilirim sanırım

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
ilk cyclone daki program ile şimdiki cyclondaki program farklı yani herşey aynı görünüyor ama yeni cyclonlarda kullanılan d2280 önceki versiyona yüklendiğinde bu sorun oluşuyor.serviste d2280 klaörünü yeniden yüklüyorlar ancak versiyon bilgisen bakmadan yapıyorlar bunu.ayarlar-seçenekler-kısdmından versiyon bilgisi verirseniz yardımcı olabilirim sanırım

OS:EN-PRIMA-ARM-SLC-V.1.34 MCU:1.08BE-6H9l-8F SN:0000-0000 seçeneklerde yazan bu. yardımcı olursan sevinirim. veya senin D2280 klasörünü ( boyutu küçükse ) bana gönderirsen sevinirim. ve veya sen bana bu konuda ışık tut :)

OzOfO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olenus link' Alıntı:
OS:EN-PRIMA-ARM-SLC-V.1.34 MCU:1.08BE-6H9l-8F SN:0000-0000 seçeneklerde yazan bu. yardımcı olursan sevinirim. veya senin D2280 klasörünü ( boyutu küçükse ) bana gönderirsen sevinirim. ve veya sen bana bu konuda ışık tut :)

Bu konuda aynı dertten muzdaribim... Bende Işığı arıyorum  :)

olenus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OzOfO link' Alıntı:
Bu konuda aynı dertten muzdaribim... Bende Işığı arıyorum  :)

ben ışığı bulursam sanada memnuniyetle tutarım. söküp atmak geliyo içimden ama orjinal olan grafik ekran bu saatten sonra içimi karartır. çözülmeyecek bir şey değil gibi ama biraz bekleyeceğiz gibi.