Cyclone yazı karakterlerini beğenmiyorum

• Konuyu başlatan napleser
  • Başlangıç tarihi
N

napleser

Bilgi Girilmemiş
forumda gezinirken CD500 gece görüntüsünü gördüm yazı karakterleri menü görüntüleri falan çok güzel
2000 tlye cyclone taktırdık resmen biri win7 biri windows 98 gibi acaba bilmediğim bi şeymi var veya güncellemelerle halledilebiliyomu bu durum

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone yazı karakterlerini beğenmiyorum

Size katılıyorum, yazı karakterleri kenarları köşeli köşeli, bencede daha iyi olabilrdi, ama gerek cyclone gerekse necvox, cd500 e göre çok daha kullanışlı sistemler.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Evet özellik olarak çok iyi arabada pc gibi bi şey sonuçta yazı karakterleri menüler falanda cd500 gibi olsa eksiksiz olacak ama belki ilerde güncellemelerle hallolur çokta büyük bi sorun değil ama iç aydınlatmanın ve uçak kokpiti gibi konsulun yanında biraz eksik kalıyo gibi inşallah hallederler

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
forumda gezinirken CD500 gece görüntüsünü gördüm yazı karakterleri menü görüntüleri falan çok güzel
2000 tlye cyclone taktırdık resmen biri win7 biri windows 98 gibi acaba bilmediğim bi şeymi var veya güncellemelerle halledilebiliyomu bu durum

Fontu değiştirebiliyoruz desem :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd500 görünümü bide saat sıcaklık değerlerini cd500 gibi navideyken görünür yaptık mı verilen parayı sonuna kadar hakeder bu sistemler şuanki hali de yeterli ama görünümde değisse tadından yenmez

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dosyaların içinde gezinirken ben de fontları görmüştüm sanırım değiştirilebiliyor
sn. hipokratim sizden cd 500 gibi bir arayüz bekliyoruz :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DVD arayüzü ucuz dvd playerlarınkiler gibi, üstelik gündüz bile göz alırken gece kullanmak imkansıza yakın.

Şimdilik ekranı kapatarak idare ediyorum umarım daha gelişmiş bir menü ekranı çıkar.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
cd500 görünümü bide saat sıcaklık değerlerini cd500 gibi navideyken görünür yaptık mı verilen parayı sonuna kadar hakeder bu sistemler şuanki hali de yeterli ama görünümde değisse tadından yenmez
Acaba yazı karakterleri piksellemi alakalı
daha dvd falan izleyemedim ama videolardan gördüğüm kadarıyla dvdler kaliteli gözüküyo sadece menülerde ve yazı karakterlerinde sıkıntı var

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

hipokratim link' Alıntı:
[quote author=napleser link=topic=1679.msg36037#msg36037 date=1307633614]

Fontu değiştirebiliyoruz desem :)
[/quote]
Nasıl değiştirebiliyoruz? :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
[quote author=astraowner link=topic=1679.msg36082#msg36082 date=1307646604]
Acaba yazı karakterleri piksellemi alakalı
daha dvd falan izleyemedim ama videolardan gördüğüm kadarıyla dvdler kaliteli gözüküyo sadece menülerde ve yazı karakterlerinde sıkıntı var
[/quote]
DVD menüsünü fln açtığınızda herhangi bir sıkıntı yok zaten, gayet net cam gibi gösteriyor, benim kasdettiğim ana menüde, örneğin radyo kanalları fln kenarları kareli kareli yazıyor, aynı şekilde saat ve tarihte öyle. Sn.hipokratim bir iki tema paylaşmıştı, o temalar yükleyince düzeliyor sanırım, ama ben denemedim.