cyclone vo filter error (unknown error ) acil d2280 player dosyaları lazım!!!

alper_calis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.2012 opel astra j 1.4 140 enjoy pp+ cyclone navi. usb modunda video izleyemiyorum. mp3 dinleyebiliyorum. 2 aydır usb yi çıkarmadım fakat 2 gün önce video izlerken vol filter error mesajı verdi. update.exe ile windows arayüzüne ulaştım fakat d2280 klasörü içinde player dosyalarını yeniden yüklemem gerekiyor sanırım. Fakat bende yedek olmadığı için d 2280 klasörünü paylaşmanızı istiyorum.saygılarımla.

alper_calis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone vo filter error (unknown error ) acil d2280 player dosyaları lazım!!!

BÜLENT BEY İLGİNİZE VE EMEĞİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. SİZİN SAYENİZDE SORUNU ÇÖZDÜM ŞU AN PROBLEM YOK.AYNI HATAYLA KARŞILAŞAN ARKADAŞLARA SEVE SEVE YARDIMCI OLABİLİRİM. SAYGILARIMLA.

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone vo filter error (unknown error ) acil d2280 player dosyaları lazım!!!

aynı sorun bendede var video oynatma sırasında bilinmeyen hata diye bir hata veriyor nasıl çözdünüz

dracula3403

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar mrb bende aynı sorunu yaşıyorum ama birtürlü çözrmedim ve bülent bey sizin paylaştiğiniz dosya açılmıyor imce ayrıntılariyla paylaşirmisiniz d2280 dosyasına nasıl ulaşiyorsunuz??

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: cyclone vo filter error (unknown error ) acil d2280 player dosyaları lazım!!!

dracula3403 link' Alıntı:
Arkadaslar mrb bende aynı sorunu yaşıyorum ama birtürlü çözrmedim ve bülent bey sizin paylaştiğiniz dosya açılmıyor imce ayrıntılariyla paylaşirmisiniz d2280 dosyasına nasıl ulaşiyorsunuz??
Forum kuralları gereği lütfen aşagidaki linkte kendinizi tanitiniz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=5251.0