Cyclone Uyduyu Geç Bulma Sorunu

alize05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, aracımdaki cyclone navigasyon sistemi sistemde değişen bir durum yokken, iki gündür navigasyonu açtığımda uydu bağlantısını ya hiç kuramıyor. ya da çok geç buluyor. bazen de açar açmaz hemen uydu bağlantısını kuruyor. araç daha yeni. sistem garantili. karşılaşan, çözüm bulan var mı bu soruna?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Cyclone Uyduyu Geç Bulma Sorunu

Gps ayarlarından alıcıyı kaldırıp yeniden aratın.

Boracetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu gps ayarları nerede ben bir türlü bulamadım.

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navigasyonum bir süredir yeterli uydu sayısını bulamıyor. Dolayısıyla navigasyonu kullanamıyorum gps taraması yaptırıyorum uyduya bağlanıyor fakat uydu bulamıyor benzer sıkıntı yaşayan var mıdır?

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

talha batu link' Alıntı:
Navigasyonum bir süredir yeterli uydu sayısını bulamıyor. Dolayısıyla navigasyonu kullanamıyorum gps taraması yaptırıyorum uyduya bağlanıyor fakat uydu bulamıyor benzer sıkıntı yaşayan var mıdır?

gps sorunu yaşayan arkadaşlar... web te arayın; gps uydu bulamama. şeklinde.... bir program var... cihaza kurup naviyi çalıştırıyosunuz, o size en optimize ayarları bulup yazıyor... siz de sys yi ona göre düzenliyorsunuz... yani gps port baud ayarlarını... aratın bulursunuz...(gpsnavigasyon forumunda vardı galiba...)

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx

lastlieblings

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
gps sorunu yaşayan arkadaşlar... web te arayın; gps uydu bulamama. şeklinde.... bir program var... cihaza kurup naviyi çalıştırıyosunuz, o size en optimize ayarları bulup yazıyor... siz de sys yi ona göre düzenliyorsunuz... yani gps port baud ayarlarını... aratın bulursunuz...(gpsnavigasyon forumunda vardı galiba...)

Daha ayrıntılı şekilde yardımcı olabilirsen seviniriz.. Ben hala çözemedim Gps sorununu. 5 sn De bir kaybediyo uyduyu. Gidecegim yerede gidemiyorum. Mesela bi sokaktan sola dönmem gerekli ben sokagi gectikten sonra dönmem gerektiğini farkediyorum :(  çekiççç