Cyclone & NECVOX DVA9806HDNAVGSYON

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar, aracımda Cyclone multimedya cihazı vardı. Gece camı kırıp cihazı çalmışlar. Kasko kapsamında yaptıracağım. Cyclone ile anlaşmasının bittiğini söylediler ve bana Necvox DVA9806HD yi önerdiler.  Black Edition gibi bir şey yazıyordu kutu üstünde. Hangisini önerirsiniz ? Aleti inceleme şansım olmadı. Ama üzerinde internet falan vardı. Sizce hangisi daha iyidir ?
Sizce yeni olanı mı taktırmalıyım yoksa Cyclone diye diretmeli miyim ?
Görüntü kalitesi, ses kalitesi, kullanım bakımından hangisi avantajlıdır ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Cyclone & NECVOX DVA9806HDNAVGSYON

Cyclone'u olan arkadaşlar belki kızacaktır ama, ben Necvox 9833 HD Black edition kullanıyorum ve çok mutluyum. Arayüzü, geçişleri vs. Cyclone'dan daha güzel duruyor. Araç içi aydınlatma ile, sanki orjinalmiş gibi bir hava veriyor.

6utuga6u.jpg

Umarım iyi bir seçim yaparsınız :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Cyclone'u olan arkadaşlar belki kızacaktır ama, ben Necvox 9833 HD Black edition kullanıyorum ve çok mutluyum. Arayüzü, geçişleri vs. Cyclone'dan daha güzel duruyor. Araç içi aydınlatma ile, sanki orjinalmiş gibi bir hava veriyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, Cylone kullanıyorum ama necvoxla ilgili bir bilgim yok. Eğer benim gibi bilgisayar yazılım işlerinden anlamıyorsanız, forumlarda ürünle ilgili destek bulup bulamayacağımıza bakın, opelsizasla daki konular ve özellikle Bülent abinin paylaştığı IGO olmasaydı Cylone U bukadar beğenmezdim

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben Cylcone 'dan memnundum fakat elinde Cyclone olmadığını, bulamayacağını söyledi Opel Odak. Bana bir marka daha önderdiler veya Necvox 9906 Black Edition önerdiler. Ekran Dokunmatiği, ses kalitesi ve görüntü kalitesi konusunda şüphelerim var. Hangisi daha iyidir karşılaştırma yapan var mı ?

mhakangonul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrıca işletim sistemi olduğu için, Necvox'da da istediğimiz navigasyon programını kullanabiliyoruz diye düşünüyorum yanlış mı biliyorum ?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

büyük geçmiş olsun. araçta alarm varmıydı? kaskoyu yaptırırken özellikle belirtmişmiydiniz cyclone olduğunu?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mhgonul link' Alıntı:
Ben Cylcone 'dan memnundum fakat elinde Cyclone olmadığını, bulamayacağını söyledi Opel Odak. Bana bir marka daha önderdiler veya Necvox 9906 Black Edition önerdiler. Ekran Dokunmatiği, ses kalitesi ve görüntü kalitesi konusunda şüphelerim var. Hangisi daha iyidir karşılaştırma yapan var mı ?
Gecmis olsun odak cyclone ile calismiyor artik.
Necvox black edition da guzel ve kaliteli tereddut etmeden taktirabilirsiniz.