cyclone navigasyon ve bluetooth ses sorunu

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone navigasyon ve bluetooth ses sorunu

Teşekkürler Arkadaşlar.

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Arkadaşlar,

Bu akşam 1 saat uğraşmama rağmen sorunumu halledemedim, madd bir çok resim çektim,
Ya bende bir sorun var, ya bu cyclone'da, ya yazılımda, yada en son bunu yükleyen kuran serviste , lütfen yardımcı olun arkadaşlar.Eğer yazılım güncel değil ise o servisi onlara dar ederim, daha aracı alalı 20 gün oldu.

thnxx

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar bir önerisi olan var mı?

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizlere danışayım dedim, en azından sizlerin bilgisi vardır, en güncel sürümü kullandığınız için , bende fotolar çektim, eğer güncel ise boşu boşuna o kadar yolu gitmeyeyim, servis ikamet ettiğim yere baya uzak.

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatisali link' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,

Bu akşam 1 saat uğraşmama rağmen sorunumu halledemedim, madd bir çok resim çektim,
Ya bende bir sorun var, ya bu cyclone'da, ya yazılımda, yada en son bunu yükleyen kuran serviste , lütfen yardımcı olun arkadaşlar.Eğer yazılım güncel değil ise o servisi onlara dar ederim, daha aracı alalı 20 gün oldu.

thnxx

resimlerden gördüğüm kadarı ile main volme ve tel volume ayarlarına girememişsin.OSD tuşuna tıkladıkca brightness,saturation.....gibi ayarlarla beraber tel volume main volume gibi ayarlarda çıkması lazım.eğer çıkmıyorsa güncelleme yapılması gerekir.Tecrübe ile sabit :)

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Arkadaşlar,

Regi güvenliği aradım, volume ayarlarlarının olmadığını söyledim, kendileri böyle bir şey olamayacağını, ilk defa benden duyduğunu söyledi.Bana randevu verdiler, gelmemi istediler, yazılımı yeniden yükleriz dediler. Bende serviste tanıdıklarım var onları aradım sordurdum, ertesi gün servise gelmemi cyclone personellerine baktıracağını söyledi, gittim cyclone personeline sorunumu anlattın, yalnız aldığım cevap çok şaşırtıcıydı
- sizin navigasyonda ses yazılımı yok (cyclone)
Evet galiba yok  ::)
- bu yazılıma o kadar ihtiyacınız var mı ki ? (cyclone)
Ben  bu cevaptan sonra cyclone yetkilisi ile görüşmeyi bitirdim  madd ve Arkadaşa durumu anlattım , Araçta yapılacak bazı işler daha vardı , o yüzden aracın başından ayrıldım ve arkadaşın yanına çay içmeye gittim, telefon geldi ve aşağıya servise indim , navigasyonu denediğimde dediğim ilk kelime şuydu "Berbatın bu kadarı olmaz" radyonun sesi güzeldi, oda gitmiş, navigasyon, dvd, mp3, bluetooht sesde cızırtılar var, bu konuyu en son servis müdürü ile bizzat konuştum ve cyclone hakkımda şikayetlerimi dile getirdim, cyclone ile görüştüler ve kimseye söylemeden gitmişler, parazit kesici takılması gerekiyormuş ve parça gümrükteymiş 10 gün sonra gelecekmiş, yani anlayacağınız 10 gün sonra tekrar servise gideceğim ve bakalım ne olacak.

erhan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değerli FATISALI arkadaşım.Sizin anlattığınız  gibi CYCLONE servisten böyle bir cevap verilmesi beni son derece şaşırttı.Bizler bu cihaz için ödediğiniz paranın karşılığını vermekle mükellefiz.Lütfen benimle temasa geçiniz.Sorunlarınızı ivedi bir şekilde çözebilmek için uğraşacağım.
Erhan Demirel
0533 503 2554
erhan.demirel@regi.com.tr

Saygılarımla.

tolgacalis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan Bey
iyi geceler..
komuyla bağlantılı olarak ses lerde bağlantılarda herhangi bir sorun olmamasına karşılık sesi bir türlü çıkarttıramıyorum.
bu konuyla alakalı ne yapabılırız çok merak edıyorum
teknık personel olmama ragmen yazılımsal bı arastırmam olmadı.daha kotu olmasın dıye
yardımlerınız ıcın sımdıden tesekkurler....
thnxx

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgacalis link' Alıntı:
Erhan Bey
iyi geceler..
komuyla bağlantılı olarak ses lerde bağlantılarda herhangi bir sorun olmamasına karşılık sesi bir türlü çıkarttıramıyorum.
bu konuyla alakalı ne yapabılırız çok merak edıyorum
teknık personel olmama ragmen yazılımsal bı arastırmam olmadı.daha kotu olmasın dıye
yardımlerınız ıcın sımdıden tesekkurler....
thnxx
merhaba erhan bey cyloneden ayrıldı bilginize