cyclone navi hırsızlık.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone navi hırsızlık.

sonuçta kafaya koyan girer onu çalar cd500 gibi görünüyor dışardan herhangi bir fark yok cd500 ü de çalmaya çalışabilirler sonuçta o tamamen orjinal bir sistem

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben iki kez kasko yaptım ikisinde de cyclone naviyi kaskoya eklettim
çalınmanın dışında arıza, kablodan dolayı yangın vs. den dolayı da çekindim açıkçası

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertandur link' Alıntı:
Haklısınızda arkadaşlar cylone CD400 'ün alt yapısını kullanıyor,mesela cd400 'ün ekranı takılan ekranın arka tarafında duruyor bağlantısı yapıldıktan sonra radyoyu felan aynı alt yapıdan kullanıyor....diye biliyorum.ևaldıklarında bir işlerine yaramaz.Tabiki hırsızında bunu bilmesi lazım :mad:
Zaten hırsız bu kadar bilgiyi bilse hırsız olmaz Elektronik Mühendisi olurdu. Onun için kaskoya ekletmekte fayda var sanırım  ;)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Zaten hırsız bu kadar bilgiyi bilse hırsız olmaz Elektronik Mühendisi olurdu. Onun için kaskoya ekletmekte fayda var sanırım  ;)

+1  :D

Bencede kaskoya bilgisini verin.

Diğer arkadaşlarında yazdığı gibi sadece hırsızlık olsa iyi, Allah korusun bir kazada herhangi bir sorun olsa verdiğiniz para çöpe gider.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cem link' Alıntı:
syn mert msj kasmak için herşeyin altına yorum yapmayınız :D :D

Sn. cem benim öyle bir kaygım yok.  :)

Opelx deki üyeliğimde mesaj kasıyordum karıştırılmasın lütfen  :D

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cem link' Alıntı:
ben artık bıraktm forumu sayın mert sizinle ve sevdiğimiz abilerimzle konusmak icin giriyorum sadece opelx de gorevimi icra edecem artık değerimi bilenlerin yanında olacam aksam kar camur yagmur demden forum hizmeti adı altında paylastıgım videolar ve bilimum hizmetlerm hepsi sizin olsun yanlş anlaşlmasın makam mevki de gozum yok ama sen bile organizator oldn ya buna yanıyorum saçımı supurge et arabamı riske at karlarda forum hizmeti vereblmek icin ama teyyyy teyyyy neyse icimi doktum rahatladım  :D :D :D

Lütfen konuyu dağıtmayalım.

Bu tarz söylemler hiç hoş değil Sn. Cem.

Opelx'deki paylaşımlarınızda başarılar  :D

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tüm arkadaşlara katılıyotum. Hırsızlık düşük bir ihtimal ama kaza vb gibi durumlar da daha cok canınız sıkılabilir

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclonu bende kasko yaptırıken eklettim artı olarak ta geri görüş kamerasınında  olduğunu yazdırdım..  20 TL gibi bir fark verdim..

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hırsız Astrada dead lock olduğunuda biliyor. Camı kır, aç kapıyı gir içeri gibi bir durum yok. Ya immo yu çözüp kapıları normal yolla açacak yada kırdığı camdan girecek (zayıf ihtimal). Ha immoyu çözemez mi çözer ama bu kadar uğraşmayabilir. Nispeten renkli ekranlarımız daha güvende. Cosmoda alarm da var.