Cyclone Navi Ekranı

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navi Ekranı

sercan birşey soracağım sen eski aracı eldenmi sattın takasamı vardin?

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
sercan birşey soracağım sen eski aracı eldenmi sattın takasamı vardin?
Takasta kullandım, çok düşük vermediler fiyatı bende uğraşmak istemedim açıkçası.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anladım benim daha önce takasta dilim yandığı için 2009 model 1700 km insigniayı verip bu aracı aldım ama insigniadan 13.500 tl zarar ettim ve bu aracın üzerinde 7.700 verdim sonra çok pişman oldum ama aracı çok ucuza verdiğim için bu pişmanlık.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Normalde bende zarar ettim, ama sonuçta aracı bayiye veriyorsunuz ve normalde 2.elde satabileceinizden daha düşük bir fiyat alacağınız muhakkak,bunu bilerek gittim bende zaten. Benim aklımda GTC yoktu, hatta aracı incelemedim bile, ama bayide gördüğümde gerçekten etkilendim, aracın beyaz olması ve 180 hp+manuel vites ikilisini kapsaması, benim aracı tercih etmemdeki en büyük etkendi.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınıza diyecek yok allah kazadan beladan kem gözden korusun, ama şu yakıt meselesi çok can sıkıcı. şimdi bazı arkadaşlar yine sıralamaya başlayacak alıyorsa düşünme falan ama gerçekten insanı rahatsız ediyor.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
aracınıza diyecek yok allah kazadan beladan kem gözden korusun, ama şu yakıt meselesi çok can sıkıcı. şimdi bazı arkadaşlar yine sıralamaya başlayacak alıyorsa düşünme falan ama gerçekten insanı rahatsız ediyor.
Bugün öğlen saatlerinde aracımın kiti kargoyla elime ulaştı, bende aldığım gibi araca taktırmak için sanayiye götürdüm, dönüştede depoyu fulledim. Araçta çeyrek depo benzin vardı, depoyu fulledim ve 183 tl tuttu, dizelde de hep çeyrek depo kala alıyordum, onda da 163-167 tl aralarında tutuyordu. Elbette katettiği mesafe dizelin daha fazla, ama şu an için eski dizel aracımla şuanki aracımın performans-yakıt masrafı dengesini karşılaştırırsam, halimden son derece memnun olduğumu söyleyebilirim. Bu arada dizel 6.5 ortlamaya sahipti, şuan GTC de ortlama net 11.0 litre/100 km.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

memnunsanız diyecek hiçbirşey yok güle güle kullanın dostum. 4 ay önce evlendim iş yeri bakırköy evde beylik düzünde olunca mecburen dizele döndüm. aslında evi bu tarafa taşırsam astra gtc 1.4 140 hp düşünebilirim ama şu anda zor gözüküyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzakken daha karlısınız çevreyolundan söyliyim bizim araçlar sakin kullanımda trafiksiz çevreyolunda 6-7 lt yakıyor ben beşiktaş-levent arası kullanıyorum 9.2 lerde şuan kışla gittikçe artıyor motor ısınması zaman aldığı için

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
uzakken daha karlısınız çevreyolundan söyliyim bizim araçlar sakin kullanımda trafiksiz çevreyolunda 6-7 lt yakıyor ben beşiktaş-levent arası kullanıyorum 9.2 lerde şuan kışla gittikçe artıyor motor ısınması zaman aldığı için
Umarım dediğiniz gibi olur, 9.5-10 litre arasında kemikleşirse gayet sevindirici olacaktır benim adıma :)